Rüyada babanın terk ettiğini görmek

Rüyada babanın terk ettiğini görmek sevdikleri ile bir arada olacağına, hayatına bakacağına, iş hayatında çok büyük atılımlar yapmak için harekete geçeceğine, dürüst ve namuslu bir insan olduğu halde üzerine atılan bu yalan yüzünden insanların güvenini büyük oranda kaybedeceğine, uzun yaşayacağına, ancak vücudunu çok yıprattığı için hasta olacağına ve yakın bir zamanda bu hastalıktan kurtulup daha iyi bir duruma geleceğine, girilen bazı işlerden zararlı çıkılacağına ve kazanılan başarıları kıskanan kişiler tarafından sıkıntıya sokulacağına rivayet eder rüyada felaketten kaçmak büyük üzüntüler yaşanacağına, zor bir durumdan çok kolay bir şekilde çıkılacağına alamet eder.

Rüyada babanın terk ettiğini gördüyseniz:

  • Yoksa büyük bir fırsatı kaçırmış olabilirsiniz.

Rüyada babanın terk ettiğini görmek onu yalnız bırakmayacağına, kızına daima sahip çıkacağına ve onu desteklemekten de hiç vazgeçmeyeceğine, çok sevineceğine ve heyecanlanacağına rivayet eder.

Rüyada anne babanın terk ettiğini görmek resmi işlemlerinde büyük kolaylıklar yaşayacağına, işlerinin aksayacağına, büyük sorunlarla karşılaşacağına, aile bireylerinden biri ile ilgili üzücü bir haber alacağına, büyük bir borcun altına gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada babanın seni terk ettiğini görmek kendisini üzen ve kıran şeyleri kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, uğradığı zararların telafi edileceğine, kişinin geri planda kalacağına delalet etmektedir.

Rüyada eşinin onu terk ettiğini görmek iş hayatı ile ilgili olarak çok büyük deneyimler kazanılacağına, yakın bir zaman içinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine delalet eder.

Rüyada sevgilinin terk ettiğini görmek yaşama sevincine kavuşacağına, yaşamın kolay hale geleceğine, gerginliğin biteceğine, başarıya giden yolların açılacağına işaret eder.

Rüyada annem evi terk ettiğini görmek işinin her geçen gün büyüyeceğine, sermayesinin çoğalacağına, kişinin hayırlı yollara gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada eşinin kendisini terk ettiğini görmek işlerinde çok büyük ilerlemeler kaydedeceğine, bazı büyük projelere girerek kendisine uygun kimseler ile ortaklık kuracağına, ağız tadını, neşesini kaybedeceğine, afiyette giden düzeninden olacağına alamet etmektedir.

Rüyada eşinizin sizi terk ettiğini görmek rahat bir hayatı olacağına, emeklerinin karşılığını göreceğine, ağır konuşmaları yüzünden bazı dostlarını kıracağına alamet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments