Rüyada bacağı kırık kedi görmek

Rüyada bacağı kırık kedi görmek el atılan işlerden başarı ve büyük bir şöhretle çıkılacağına, zor zamanların geride kalacağına, başın sıkıştığı bir anda çok sevilen ve değer verilen bir arkadaştan gelecek yardımla sorunun çözüleceğine, kendisini çok büyük sorunlar ile boğuşurken bulacağına, yakın arkadaşlarından birinin büyük bir ihanetine kurban gideceğine, sorumsuzlukları yüzünden büyük sıkıntılara girilen bir kişi ile aradaki bağların kopartılacağına, hastalıklarının da şifasını bulacağına, çok rahat ve huzurlu bir hayat yaşanacağına, moralini bozan durumlardan tez vakitte kurtulacağına, hayat içerisinde çok mutlu olunacağına işarettir.

Rüyada bacağı kırık kedi gördüyseniz:

  • Diğer seçeneklerin veya adayların ortaya çıktığına şahit olabilirsiniz.

Rüyada bacağı kırık kedi görmek ele geçen fırsatların istendği şekilde değerlendirilememesinden ötürü büyük bir sıkıntı içine girileceğine, imkân sahibi olacağına ve iyi noktalara geleceğine alamet eder.

Rüyada tek bacağı kırık sandalye görmek elinde çok büyük başarılar kazanacağı işler bulunduğuna ve bu işleri tam zamanında gerçekleştirdiği takdirde hatırı sayılır bir kazanç elde edeceğine, bazı sıkıntılar içerisine gireceğine veya eşi ile problemler yaşayacağına yorulur.

Rüyada bacağı kırık at görmek kazaya ve belaya çok yaklaşacağına, işini kaybedeceğine, imrenilecek bir ev yaşantısının olacağına alamet eder.

Rüyada kırık hayvan bacağı görmek yakınları ile arasında büyük anlaşmazlıklar ve fikir ayrılıkları yaşanacağına, evlilik kararı verilip aynı çatı altına girileceğine işaret eder.

Rüyada bacağı kırık koyun görmek sosyal çevrede de güzel değişikliklerin olacağına, çok büyük ve sorunlu işlere girip hiç ummadığı kadar büyük zararlara uğrayacağına işaret etmektedir.

Rüyada kedi bacağı kırmak yaşamını baştan sona yeniden ele alarak düzenleyeceğine, maddi ve manevi açıdan çok hayırlı bir noktaya varılacağına, sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde sona ereceğine yorulmaktadır.

Rüyada bacağı kedi ısırması büyük bir emek verilen aile işinde zarar edileceğine, kısa zaman içinde daha büyük hayallerini gerçekleştireceğine delalet eder.

Rüyada kopmuş kedi bacağı görmek bazen böyle yaparak daha rahat ve huzurlu olunduğuna,  çok hayırlı ve güzel gelişmelerin yaşanacağına, çalışma bittiğinde hem gören ve bilen herkesi çok şaşırtacağına rivayet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments