Rüyada başa takılan şal görmek

Rüyada başa takılan şal görmek işlerinin her geçen gün yoluna gireceğine, çaresizliklerine ve çözümsüzlüklerine çareler ve çözümler bulacağına, sorunlarını ve zorluklarını aşmayı bileceğine, gidilen yolda büyük başarılar kazanılacağına, birçok kişinin dikkatini çekeceğine, evliliklerin bitme noktasına geleceğine ve büyük üzüntüler yaşanacağına, sıkıntıların yakın zamanda gelecek bir aile büyüğü sayesinde aşılacağına, yeni bir eve taşınılacağına, zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine, üzücü durumların kişiyi yıpratmasına izin vermeden yok edileceğine, iş hayatında terfi alınacağına yorulmaktadır.

Rüyada başa takılan şal gördüyseniz:

  • Bazı kişiler pembe tablolarla gözünüzü boyamaya çalışabilir.

Rüyada başa takılan şal görmek elinde bulunan imkânlar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, kem gözlerden ve nazardan korunacağına delalet etmektedir.

Rüyada saça takılan taç görmek bekar ise hayırlı biri ile tanışıp evleneceğine, mutlu, rahat ve huzurlu olunacağına, zarar edilen işlerin düzeleceğine işarettir.

Rüyada takılan yüzüğü çıkarmak mutlu olunacak çeşitli adımlar atılacağına, kısa süre önce tanışılmış olan hayırlı bir kişi ile dünyaevine girileceğine, sıkıntılarının biteceğine, başarısının ve mutluluğunun önündeki engellerin kalkacağına yorulur.

Rüyada serçe parmağa takılan yüzük konforunun ve lüksünün de çoğalacağına, ailesinin de büyük olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bele takılan kemer görmek bahtının da çok parlak olacağına, keyfinden ve neşesinden olacağına delalettir.

Rüyada düğünde takılan altınları görmek huzurlu günlerin geleceğine, isabetli kararlar alacağına delalettir.

Rüyada takılan altın rüya sahibinin yeni çıkar yollar aradıkça daha da kötü durumlara düşeceğine, yarar sağlayanların ise çok küçük bir kazanç getireceğine, bu kazanılanların rüyayı gören kişinin ihtiyaçlarını karşılamayacağına işaret etmektedir.

Rüyada takılan yüzüğün bol gelmesi iş hayatında rakip olduğu kişileri girecekleri rekabette yenilgiye uğratacağına, içindeki sıkıntının ve ağırlığın ortadan kalkacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments