Rüyada başka bi okula gitmek

Rüyada başka bi okula gitmek yakın arkadaşlarından birinin teklifiyle katılacağı bir organizasyon veya toplantıda yalancı, düzenbaz insanlarla tanışarak yanlış işlere girişeceğine, işten eve bir hayat yaşayacağına, üzüntülü ve sıkıntılı durumlardan yakın bir zaman içinde kurtulacağına, iş hayatının nerdeyse tüm zorluklarının kısa sürede ortadan kaldırılacağına ve yapacağı birçok çalışma ile hayırlı kazançlar elde edeceğine, kendisini çok büyük bir boşluğun içinde bulacağına, çok zor durumlara düşeceklerine, aile hayatlarını bozulacağına, keyfi için bütçe ayırabileceğine ve rahat şekilde yaşayacağına, her güzelliği yaşama fırsatına nail olacağına ve allah’ın lütuflarına ereceğine, çok daha iyi şartlar içinde yaşayacağına inanılır.

Rüyada başka bi okula gitmek gördüyseniz:

  • Eldivenleri takıp, temizliğe başlamalısınız.

Rüyada başka bi okula gitmek lüks şekilde yaşayacağına, dilediği gibi harcama yapacağına, istediği gibi alışverişe gideceğine, sorunlarının çözüleceğine, işlerinin hal yoluna gireceğine, elinin bollaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada başka bir okula kayıt olmak tövbe edeceğine, maddi sorunlar yüzünden sıkıntıya girileceğine ve zarara uğranacağına alamet eder.

Rüyada başka okula nakil aldırmak maddi ve manevi yönden yanında hep birileri olacağına, kısa bir zaman için alınmış olan borcun ödenemeyeceğine tabir olunur.

Rüyada başka okula atandığını görmek maddi açıdan çok büyük gelir kaynağı olacağına, kendisini çekemeyen insanları yenilgiye uğratacağına rivayet etmektedir.

Rüyada başka okula geçmek sağlığının ve neşesinin de yerine geleceğine, keyfinin olmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada başka okula nakil olmak üzüleceğine, umduğunu bulamayacağına, rüya sahibinin bir anda başkalarının işine karışmak suretiyle hiç istemediği bir duruma düşeceğine alamet eder.

Rüyada başka bir okula nakil olmak şifaya kavuşacağına, deyim yerindeyse elinin iş ve ekmek tutacağına, başarısının önündeki engellerin kalkacağına, mutluluğunun da hayat boyunca süreceğine, kişinin kendisinden yaşça büyük, nüfuzlu biri tarafından himaye altına alınacağına alamet eder.

Rüyada okula gitmeyen birinin okula gitmesi sağlıklı iken hastalıklar geleceğine, ihtiyaçlarını karşılayamayacağına ve deyim yerindeyse ele güne muhtaç durumlara düşeceğine delalet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments