Rüyada başkasının sevgilisiyle sevgili olmak

Rüyada başkasının sevgilisiyle sevgili olmak hayatının kolaylaşacağına, rahatının da yerine geleceğine, kendine olan öz güvenini arttıracak kadar büyük ve değerli işler yapacağına, kararmış düşüncelerinin aydınlanacağına, rüya sahibinin anlayışlı ve hoşgörülü biri olmak için çaba göstereceğine, şansının döneceğine, kısmetinin de açılacağına, kötü huyunu ve olumsuz düşüncelerini terk edeceğine, inancını hiçe sayarak gözünü karartıp kötü işlere gireceğine, çok büyük bir ortaklığa gireceğine yorulur.

Rüyada başkasının sevgilisiyle sevgili olmak gördüyseniz:

  • Kimseye hayır diyememeniz, size güvenen veya tavsiyelerinize ihtiyacı olan kişilerin fazlalığı zamanınızı azaltıyor.

Rüyada başkasının sevgilisiyle sevgili olmak iş hayatında ister istemez ele bir haram malın geçeceğine, ağız tadının yerine geleceğine, geçmişteki tatsız konuların da unutulacağına işaret etmektedir.

Rüyada arkadaşımın eski sevgilisiyle sevgili olmak yapılan hatalar yüzünden çok büyük üzüntü duyulacağına, elinde bulunan imkânların çeşitli sorunlara sebep olacağına, kısa süre içinde bitebilecek bir işin daha uzun bir süreye çıkacağına, işlerinin çok zor zamanlara gireceğine inanılır.

Rüyada eski sevgili yeni sevgilisiyle görmek kendisini başarıya götürecek yolda daha emin ve daha hızlı ilerleyeceğine, hayırlı ve iyi kalpli bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, aile bireyleri ile mutlu bir hayata sahip olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada yakın arkadaşının sevgilisiyle sevgili olduğunu görmek hem yeni yerler göreceğine, çok üzücü olaylar ile karşı karşıya kalacağına inanılır.

Rüyada arkadaşımın sevgilisiyle sevgili olmak kalbini sıkan durumların ortadan kalkacağına, rüya sahibinin de bu fırsatı en iyi şekilde değerlendirerek maddi anlamda kurtuluşu bulacağına alamet eder.

Rüyada arkadaşın sevgilisiyle sevgili olmak ekonomik olarak büyük darbe alacağına, elindekileri kaybedeceğine, büyük zararlara uğrayacağına rivayet eder.

Rüyada yakın arkadaşının sevgilisiyle sevgili olmak pis yollara gireceğine ve fesat kişilerle söz birliği edip, onların gittiği yolu izleyerek kazanç elde edeceğine ve sonradan da insanlara karşı rezil olacağına, ailesinin de tasvip etmediği konularda direttiği için başını belaya sokacağına işaret eder.

Rüyada arkadaşının eski sevgilisiyle sevgili olmak tüm yaşamını inancı doğrultusunda şekillendireceğine, kısa süre içinde hiç olmadığı kadar rahat edeceğine delalet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments