Rüyada bebeğe bakmak

Rüyada bebeğe bakmak iş güç konusunda birçok karar verileceğine, yaşanan üzüntü ve sıkıntıları çözeceğine, yaptığı çalışmalar sayesinde sorunlarından kurtulacağına, insanlar tarafından sevileceğine, bir sebeple bazı zararlara uğranacağına, sıkıntılı günler geçirileceğine, her işinin ağız tadıyla ve kolaylıkla hallolacağına, maddi zarara gireceğine, adını aklamak için uzun süre uğraşmak zorunda kalacağına, bunun için uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu gelmesini bekleyeceğine tabir olunur.

Rüyada bebeğe bakmak gördüyseniz:

  • İleri görüşlü olmanız durumunda her tür rekabet veya mücadele ortamından başarıyla çıkabilirsiniz.

Rüyada bebeğe duş aldırmak yaşadığı zorlukların son bulacağına, huzurlu bir kişiliğe sahip olacağına ve başarıların ardının arkasının kesilmeyeceğine, işlerinin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine ve çok uzun zamandan beri hayali kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına alamet eder.

Rüyada süt vermek bebeğe çok kıskanacağı bir kişi olacağına, aile hayatının ve uğradığı zararların düzeleceğine delalet eder.

Rüyada bebeğe kızmak müjdeli haberler alacağına, hayallerine, arzularına, hedeflerine kavuşacağına, muradına ereceğine, dünya malına kavuşulacağına inanılır.

Rüyada bir bebeğe bakmak maddi zararının giderileceğine, tabiatı kötü olan kişiye delalet etmektedir.

Rüyada bebeğe tuz yedirmek aynı karşılığı alamayacağına, sıkıntıların ve stresin sona ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ölü bebeğe ağlamak düşüncelerini net olarak açamayacağına, hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşayacağına, elini attığı her işte büyük kazançlar elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada iki bebeğe bakmak maaşta azalmaya veya işten çıkarılmaya yorumlandığı gibi, para konularında talihsizliklerin peş peşe geleceğine, bu dönemde kesinlikle yatırım yapılmamasının uygun olacağına, kötü bir olaydan ötürü kırılan kalbin tamir edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada bir bebeğe dua okumak mutsuz, üzgün ve karamsar olacağına, sorunların yakın zaman içinde sona ereceğine delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments