Rüyada bebek ile konuşmak

Rüyada bebek ile konuşmak aile bireylerinin arasının açılacağına, ilk etapta biraz şaşkınlık yaşasa bile daha sonra çok daha rahatlayacağına, kendisini bu topluluğa yakın göreceğine, bazı yanlış anlaşılmalar yüzünden sevilen bir kişi ile ters düşüleceğine ve sevilen bazı eşyaların çalınacağına, bir yandan düğün, bir yandan cenaze olacağına, elinde bulunan fırsatların bir bir boşa çıkacağına, hanesinde eşi ile sürekli tartışacağına, uzun zamandan beri kurulan hayallerin teker teker biteceğine, anne babasından çok hayırlı dualar alacağına delalettir.

Rüyada bebek ile konuşmak gördüyseniz:

  • Diğerlerine bağlı problemler veya yarattıkları dramatik ortam nedeniyle zor durumda kalabilirsiniz.

Rüyada bebek arabasından bebek düşmesi aydınlık geçen bir dönemin sıkıntıyla sona ereceğine, mal veya dünyalığına gelecek zarara tabir olunur.

Rüyada bebek erkek bebek görmek kısmetlerinin de kapanacağına, sıkıntıların bazı hastalıklara sebep olacağına, maddi açıdan büyük bir yokluk çekileceğine alamet eder.

Rüyada bebek arabasında bebek görmek çocuklarından yana istediği saygıyı, sevgiyi ve hürmeti göreceğine, yaptığı işe gösterilen ilginin çoğalacağına delalet eder.

Rüyada bebek erkek bebek sevmek niyetini ve kalbini bozmayan rüya sahibinin geçmişi unutturacak iyi haberler alacağına, maddi anlamda refahının yerinde olacağına yorulmaktadır.

Rüyada bebek arabasından bebek düşürmek çok zor durumlardan bu sayede kurtulacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, yakın bir zaman içinde yeni ve daha başarılı işlere gireceğine alamet eder.

Rüyada bebek bebek emzirmek kendisini kötü hissettiren duygu, düşünce ve hatta kişilerden uzaklaşacağına, tevekküle ve kişinin her durumda bir hayır arayacağına, ağzından duayı eksik etmeyeceği gibi, çalışmaya ve emek vermeye de devam edeceğine tabir olunur.

Rüyada tüp bebek kişinin mutluluk gözyaşı dökeceğine, tanıdık vasıtası ile hayırlı bir iş kapısının açılacağına delalettir.

Rüyada kel bebek sevmek hedeflerinin başarıya ulaşacağına, ancak daha sonra atılan bazı adımlar sayesinde bu durumların tam anlamıyla düzeltileceğine yorulur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments