Rüyada bekar kızın oğlu olduğunu görmek

Rüyada bekar kızın oğlu olduğunu görmek elinden bir şey gelmediği halde kendisini suçlayacağına, iş hayatı için alınmış ancak ödenememiş borçların yakında ödeneceğine, kötü kişilere yakın olacağına, büyük başarılar kazanarak çok iyi yerlere geleceğine, atacağı adımlar sayesinde ses getiren bir kişi olacağına, işlerini yoluna koyacağına, bu sayede çok büyük kazanç elde edeceğine, toplumda yükseleceğine, zor zamanların geride kalacağına ve sağlık sorunlarının kısa süre içinde tedavi edileceğine, kurulu düzeninin olacağına, emeklerinin karşılığını almaya başlayacağına, takdire layık işler yapacağına bu sayede saygınlık göreceğine işarettir.

Rüyada bekar kızın oğlu olduğunu gördüyseniz:

  • Daha enerjik olabilmek için birtakım aktivitelerde bulunun.

Rüyada bekar kızın oğlu olduğunu görmek epey zamandan beri üzerinde kafa yorulan bir çalışmanın kısa süre içinde hayat geçirileceğine, zorlu bir rakibin yenilgiye uğratılacağına, hayırlı bir kişi ile evlilik konusunda adım atılacağına, hasretin biteceğine tabir olunur.

Rüyada bekar bir kızın oğlu olduğunu görmek seçeceği eşin ailesiyle de iyi geçineceğine, iş hayatında çok büyük zararlara uğrayacağına rivayet eder.

Rüyada bekar bir kızın oğlu olduğunu görmesi iş konusunda uzun süren tartışmaların sona ereceğine, aile hayatı içinde birlik ve beraberlik sağlanacağına, çalışmaların günden güne daha da büyük kısmetlerin kapılarını açacağına işaret eder.

Rüyada bekar birinin oğlu olduğunu görmesi işsiz olarak geçen zamanların zararını çıkarmak için kendisini çok yoracağına, ancak daha sonra ettiği duaların kabul olması sayesinde çok büyük bir ferahlığa çıkacağına, işlerinin artacağına, elinde bulunan imkânların bollaşacağına, çok güzel bir mevkiye geleceğine alamet eder.

Rüyada bekar kızın hamile olduğunu söylemesi sevinçli olaylar ile karşılaşılacağına, sağlık sorunlarının ve borçlarının biteceğine, ağız tadının, keyfinin ve neşesinin artacağına delalet eder.

Rüyada bekar kızın hamile olduğunu duymak ruhsal olarak hastalık yaşayacağına ve günden güne daha kötüleşeceğine, umutlarını yitireceğine, hayata karşı beklentilerini kaybedeceğine, üzüleceğine, kırılacağına işaret eder.

Rüyada bekar bir kızın evli olduğunu görmek herkesin kendi yaşadığı hayata özeneceğine, borçların sonlandırılacağına rivayet eder.

Rüyada bekar bi kızın hamile olduğunu görmesi bundan sonraki zamanlarda güçlü, sözü geçen, başkaları tarafından önemsenen biri haline geleceğine, gönül ilişkilerinde yeni bir sayfa açılacağına delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments