Rüyada bekar kızın hamile olduğunu duymak

Rüyada bekar kızın hamile olduğunu duymak koltuğunun yükseleceğine, kötü bir geçmişe sahip birinin yapmak istediği kötülüğün boşa çıkacağına, ölümcül hastalıklara işaret, kayıtsız kalınamayacak kadar iyi ve kazançlı bir teklif alınacağına, elinde bulunan işlerde sorunlar yaşayacağına, sıkıntıların tez zamanda çözüm bulacağına, toplumun saygınlığını kazanmış biri olunacağına, zararlı bir kişi ile bağların koparılacağına ve arada kalınan bir konuda en doğru kararın verileceğine, başka bir şehir ya da ülkeye taşınacağına, toplum hayatında başarıya, sevilen ve saygı duyulan konumun korunacağına alamet etmektedir.

Rüyada bekar kızın hamile olduğunu duymak gördüyseniz:

  • Sizinle aynı fikirde olmayan veya bazı şeyleri kabul etmeyen kişilerle karşılaşabilirsiniz.

Rüyada bekar bi kızın hamile olduğunu görmesi hayal ettiği şeylere kısa zaman içinde kavuşacağına, kendisini çok büyük sürprizlerin beklediğine ve yakın bir zamanda çok şaşıracağına işaret eder.

Rüyada bekar kızın hamile olduğunu duymak aşırı sevinçten ne yaptığını bilemez hale geleceğine, yardım etmenin bir yaşam biçimi olacağına tabir olunur.

Rüyada bekar kızın hamile olduğunu söylemesi sıkıntıların tekrarlanmaması için çeşitli önlemler alınacağına, yeni çalışmalar ve alınmış olan borçların ödenmesi için çok büyük bir azimle çalışılacağına ve iş dünyasında çok iyi bir konuma getirileceğine, neşesini ve yaşam enerjisini geri kazanacağına yorulmaktadır.

Rüyada başka bir bekar kızın hamile olduğunu görmek karşısına çıkan tüm sorunları alt edeceğine, alacağı hayırlı haberler ile çok mutlu olacağına, aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşayacağına, hayatı içinde süren belirsiz durumların yavaş yavaş düzeleceğine delalet etmektedir.

Rüyada bekar kızın kendini hamile olduğunu görmek ayıplanacağına, dışlanacağına ve kötü bir insan olarak görüleceğine, iş hayatında çok üst mevkilerde yer alacağına delalet eder.

Rüyada bekar kızın hamile olduğunu görmek ve doğurmak hasreti çekilen bir kişiye kavuşulacağına, sorumlulukların ve yükümlülüklerin yerine getirileceğine, rızkın günden güne genişleyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bekar kızın ikizlere hamile olduğunu görmek kendisine fayda getirecek işlere atılacağına, aklına koyduğu her işi gerçekleştirme fırsatı elde edeceğine, rüya sahibinin, şansının yaver gitmesi ile çok büyük kazanç elde edeceğine yorulur.

Rüyada bekar kızın kendisini hamile olduğunu görmesi her işten alnının akıyla çıkmaya, eline geçen fırsatların yarar sağlamayacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments