Rüyada beyaz kuş kafesi görmek

Rüyada beyaz kuş kafesi görmek ister istemez zor bir duruma düşüleceğine, işlerinin günden güne daha kötü bir hal alacağına, şanssızlığın, kısmetsizliğin ve uğursuzluğun geride kalacağına, yapılan işlerin fazla kazanç getirmeyeceğine, hareketleneceğine ve sürpriz gelişmelere gebe olacağına, kendisine istediklerini getireceğine ve hoş sürprizler hazırlayacağına, kendisini bir süre iş, özel ve sosyal hayatından geri çekmek zorunda kalacağına, adımlarını dikkatli atıp iyi yerlere geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada beyaz kuş kafesi gördüyseniz:

  • Bazı psikolojik gerilimlere sahipsiniz.

Rüyada beyaz kuş kafesi görmek maddi sorunlardan uzak, kendisine yeten, güzel bir hayat süreceğine, sağlık sorunlarının tedavisi için büyük bir adım atılacağına tabir olunur.

Rüyada aslan kafesi yakın bir arkadaşın yaptığı bir hatanın kısa zaman içinde telafi edileceğine, yardım için kurulan bir kuruma destek olunacağına, kişinin maaşının harcamalara ve borçlara giderek kısa sürede tükeneceğine işaret etmektedir.

Rüyada kuş kafesi temizlemek alacağı destek ile sorunlarından kurtulacağına, çok büyük dertler ile boğuşmak zorunda kalınacağına delalettir.

Rüyada kuş kafesi görmek mutluluk dolu bir döneme girileceğine, yapılan işlerde büyük başarılar elde edileceğine, kardeşlerin birlikte girdikleri işte çok iyi bir noktaya geleceğine ve birden fazla  işle uğraşılacağına, en çetin sorunlarıyla baş etme cesaretini göstereceğine bu sayede kendisine olan inancını ve güvenini geri kazanacağına delalettir.

Rüyada bıldırcın kafesi görmek rüya sahibi kişi hastaysa şifa bulacağına, çok istediği bir şeyin gerçekleşmeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada kedi kafesi görmek mirasa, rüya sahibinin de gerek eğitim hayatı için gerekse de iş hayatı için kendisine çok büyük yardımlarda bulunacağına rivayet eder.

Rüyada güvercin kafesi görmek borçlarından dolayısıyla da çektiği tüm çileden kurtulacağına, zor zamanların çok eskide kalacağına delalettir.

Rüyada kuş kafesi hediye almak inancı kuvvetli kimselerle ahbaplık edeceğine, karanlık kişilerle muhatap olacağına işaret etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments