Rüyada beyaz salon görmek

Rüyada beyaz salon görmek eski neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine, aile hayatı içinde rahat edeceğine, bir işe girdiği sırada ya da bir çalışmayı bitirirken bu kişinim engel olması ile karşılaşacağına ve bu yüzden bu kişi ile olan tüm diyaloğunu kopardığına ve artık farklı şekillerde bu kişiye cevap vereceğine, kırılan yaşam hevesinin yerine geleceğine, herkes tarafından tanınan ve konuşulan bir kişi olacağına, kısmetin kapanacağına, bilincin artacağına, ileriye gideceğine delalet etmektedir.

Rüyada beyaz salon gördüyseniz:

  • Aile yaşamında gelişebilecek sorunlar kendiliğinden çözüme kavuşacaklar.

Rüyada beyaz salon görmek geçmiş yıllarda yaptığı kötü şeylerden ve işlediği günahlardan pişman olmasından ötürü bunların allah katında affedileceğine, işlerinin iyi yönde ilerleme göstereceğine yorulur.

Rüyada beyaz salon takımı çok üst mevkilere geleceğine, işlerinin çok iyi bir kişi ile tanışması sayesinde mutlu bir şekilde devam edeceğine, sorun olarak canını sıkan şeylerin yakın bir zaman içinde büyük bir sabır göstermesi sayesinde ortadan kalkacağına işaret etmektedir.

Rüyada beyaz salon takımı görmek yepyeni biri haline geleceğine, hanımının güzel ahlaklı olmasına evli bir kişi içinse eşinin bahsi edilen şekilde olduğuna ve onunla güzel, hayırlı bir hayat süreceğine tabir olunur.

Rüyada salon masası mutluluğunun ve huzurunun da yerine geleceğine, binbir zahmetle dikilen fidanların meyve vereceğine yorulmaktadır.

Rüyada yeni salon görmek sevinçten, heyecandan ve mutluluktan ne yapacağını bilemeyeceğine, hep hayalini kurduğu yaşamın da kapılarını yavaş da olsa aralamayı başaracağına, sahip olduklarının eksileceğine işaret eder.

Rüyada salon takımı almak dünya işlerinden uzaklaşmaya, allah’a yakın olmaya, tabiri caizse dişinden, tırnağından arttırarak tahmin edilemeyecek işler başaracağına rivayet etmektedir.

Rüyada büyük salon görmek kendisinden mevki olarak üstün bir kimseden yardım görüp, kendi işinin başına geçeceğine, herkesi hayrete düşürüp, hüsrana uğratacağına yorulur.

Rüyada salon çiçeği görmek daha sonra insanların desteğini alarak resmi kurumlardan birinde ülkesi için çok önemli bir göreve getirileceğine, halk tarafından çok sayılıp sevileceğine ve destek göreceğine ve vatanı ve milleti için çok güzel ve hayırlı işlere imza atacağına, onlar sayesinde rızıktan ve kazançtan yana daha fazlasıyla nasipleneceğine ve kolay yaşamak için gerekli olan tüm koşullara sahip olacağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments