Rüyada bıçak gördüm

Rüyada bıçak gördüm esenliğe kavuşacağına, hiç istemeyeceği şeyler ile karşılaşacağına, sevdiği kişiler ile arasının açılacağına, ailesi ile çok büyük tartışmalara gireceğine, kısmetli bir kişi olunacağına, bir türlü istediği gibi bir yuva kuramamanın eksikliğini hissederek üzüntü çekeceğine, amaçlarına nail olacağına, kariyerinin yükseleceğine, iş için çekilen ve yaşanan sıkıntılardan ötürü bir türlü ödenemeyen borcun kısa bir zaman içinde ödeneceğine, endişe duyulan konularda büyük başarılar elde edileceğine işarettir.

Rüyada bıçak gördüm gördüyseniz:

  • Aynı zamanda sizin için önemli gelişmelerinyaşanabileceği bir zaman dilimindesiniz.

Rüyada kör bıçak ailesinden, evlatlarından ve çevresindeki kişilerden yana hayır bulacağına, aile hayatında çok daha güzel günler göreceğine ve çok mutlu olacağına işarettir.

Rüyada bıçak çalmak maddi durumun düzeleceğine ve sevinçli ve mutlu haberler alınacağına, mesleğinde uzmanlık yapacağına işarettir.

Rüyada bıçak keskinleştirmek anlaşmazlıkların, kinin ve nefretin son bulacağına, hak ve din yolunu bırakacağına, gözünü para hırsı bürüyeceğine delalettir.

Rüyada bıçak izi görmek büyük bir maddi kayba uğranacağına, maddi kaybın ruhsal olarak sıkıntıların önünü açacağına, tatsız durumlar yaşanacağına, sevilen kişi ile ayrı düşüleceğine, çevresine karşı daima hoşgörü ve anlayış içinde davranacağına yorulmaktadır.

Rüyada bıçak kesmesi alacağı destek ile sorunlarından kurtulacağına, okuduklarının ve öğrendiklerinin kendisini bilge ve alim yapacağına alamet eder.

Rüyada bıçak duymak çok çalışıp çabalama sonucunda istediğiniz hayata kavuşacağınıza, rüya sahibinin gönlünün feraha ereceğine, kötü düşüncelerinin ve sıkıntılarının da dağılacağına rivayet eder.

Rüyada bıçak çekmesi endişe duyulan çeşitli durumlara düşüleceğine, gerçekleştirilmek istenen büyük hayallerin yaşanan olaylar yüzünden suya düşeceğine inanılır.

Rüyada bıçak kavgası deyim yerindeyse maddi anlamda her geçen gün küçüleceğine, zayıflayacağına, verimin her geçen gün artacağına rivayet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments