Rüyada bir başkasının parmağının koptuğunu görmek

Rüyada bir başkasının parmağının koptuğunu görmek bol nimete kavuşulacağına, övgü dolu sözler işiteceğine, sıkıntılı ve zor durumlardan kurtuluşa erileceğine, parasal sıkıntılarının deyim yerindeyse artık boyunu aşacağına, aile hayatında çok büyük mutluluklar duyacağına, yıllar sonra rahat yüzü göreceğine ve sevdiği kişilerin sıkıntılarına derman olacak adımlar atacağına, artık rahat bir nefes alacağına, hanesinin bollukla dolacağına rivayet eder.

Rüyada bir başkasının parmağının koptuğunu gördüyseniz:

  • Miras, nafaka, komisyon, sigorta primi, vergi, kredi, faiz, burs, partnerinizin veya müşterilerinizin gelirlerinde artış, sponsorluk v.b konularda beklentileriniz varsa kolaylıkla karşılandığını görerek şaşırabilirsiniz.

Rüyada bir başkasının parmağının koptuğunu görmek insanların hayran kalacağı işler ortaya koyacağına, çok büyük ses getireceğine, başarının ve mutluluğun geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada başkasının parmağının koptuğunu çevresi ile ilişkilerinin bozulacağına, çok büyük maddi ve manevi zararlar göreceğine delalettir.

Rüyada başkasının parmağının koptuğunu görmek eğlenceli günler yaşayacağına, gönlüne göre yaşamanın yollarını bulacağına, imkânları kendisine dilediği şekilde hareket etme ve adım atma fırsatı vereceğine, kafasının sakinleşeceğine delalettir.

Rüyada başkasının işaret parmağının koptuğunu görmek yaşamının ve ticaretinin de daha kolay hale geleceğine, maddi sıkıntıların ortaklar arasındaki tartışmaları alevlendireceğine ve yakın bir zamanda sağlık sorunları ile ilgili olarak kötü bir haber alınacağına işarettir.

Rüyada başkasının baş parmağının koptuğunu görmek çok büyük ve hayırlı çalışmalara girileceğine, yapılan hatalar yüzünden elde bulunan fırsatların teker teker uçup gideceğine ve para kazanmak için verilen mücadelenin fiyaskoyla sonuçlanacağına delalet eder.

Rüyada başkasının ayak parmağının koptuğunu görmek ağız tadının, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, işlerinin açılmasıyla birlikte elinin darlıktan ve yokluktan kurtulacağına, işlerinin azalacağına rüya sahibinin de böylece sevdikleri ile daha çok vakit geçirme olanağı elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada küçük parmağının koptuğunu görmek şansının artacağına, getirisi çok olan işler yapacağına delalet etmektedir.

Rüyada ayak baş parmağının koptuğunu görmek mutluluk ve huzur bulacağına, yaşanan üzücü olayların hayırlı duruma döneceğine delalettir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments