Rüyada bir kadının bıyıklarının çıktığını görmesi

Rüyada bir kadının bıyıklarının çıktığını görmesi umutlarının kendisine hayır getireceğine, doğru olanı seçeceğine ve aldığı kararların kendisini ileri taşıyacağına, ters giden işlerinin düzeldiğine ve içinde bulunduğu hem maddi hem manevi durumdan çok büyük bir mutluluk duyduğuna, çok hayırlı işlere gireceğine, kötü günler yaşanacağına, bazı büyük sıkıntılar yaşayacağına, refah içinde bir hayat yaşanacağına, yapılan çalışmalardan ötürü çok zor ve kötü zamanlar yaşayacağına, bir sebeple kendisine sıkıntı veren durumlardan kurtulması ve rahat hareket edebilmesi için bazı atılımlarda bulunacağına, bu atılımların kendisini çok sıkıntılı durumlardan kurtaracağına ve büyük bir değişim geçireceği bir döneme gireceğine işaret eder.

Rüyada bir kadının bıyıklarının çıktığını görmesi gördüyseniz:

  • Acelecilikten kaçınmanız gerekiyor.

Rüyada bir kadının bıyıklarının çıktığını görmesi sevilen kişilerle yaşanmış olan tartışmaların sona ereceğine, harcanmış olan emeklerin başarı getireceğine, aile hayatının çok huzurlu bir şekilde geçeceğine, üzüntülerin ve tartışmaların sonunda tatlıya bağlanacağına delalettir.

Rüyada kadının bıyıklarının çıktığını görmek çok büyük atılımlar yapacağına ve yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, yaşama isteğini ve yarınlara olan inancını da kaybedeceğine yorulur.

Rüyada bir kadının bıyıklarının çıktığını görmek hayatı ile ilgili hem yeni planlar yapacağına, parasının ve malının her geçen gün çoğalacağına, refah düzeyinin artacağına, tüm arzularının yerine geleceğine delalettir.

Rüyada bıyıklarının çıktığını görmek çalışmalarının karşılıksız kalmayacağına, büyük bir azimle girilen işte yüksek hedeflerin kısa zamanda gerçekleştirileceğine yorulur.

Rüyada kadının bıyıklarının uzadığını görmek hayati önemi olmayan hastalıklar yüzünden işlerde aksama görüleceğine, karşılaşacağı her türlü haksızlıkla ömrünün sonuna kadar mücadele edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada bayanin bıyıklarının çıktığını görmek sevilen bir arkadaşla aranın açılacağına, rahat ve huzurlu olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bıyıklarının çıktığını görmek diyanet yenileceğine, uykusuz geceler yaşanacağına, büyük bir ihanete uğranacağına, oturulan semtte çıkarılan bir dedikoduya malzeme olunacağına ve haklıyken haksız duruma düşüleceğine rivayet eder.

Rüyada bir bayanın bıyıklarının çıktığını görmek duyguların karşılık bulacağına, hastalıkların biteceğine, başarısız olacağı duygusundan kurtulmaya çalışacağına delalet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments