Rüyada bir ünlünün elini tutmak

Rüyada bir ünlünün elini tutmak yarasını saracağına, işlerinin allah’ın izni ile çok iyi gideceğine, mali açıdan büyük bir ferahlık yaşanacak bir döneme gireceğine, aile bireyleri arasındaki kırgınlıkların yakın zaman içinde tatlıya bağlanacağına, kabuslarla dolu geceler geçireceğine, ana baba için hayırlı bir adım atılacağına, maddi imkânlarının artacağına, sıkıntılarının biteceğine, sevilen bir kişiye yardım edileceğine, huzurlu ve mutlu bir kişi olunacağına, sevinçli haberler alınacağına, ferahlığa çıkılacağına ve düşmanların yenileceğine, işini kaybedeceğine, parasız ve ekmeksiz kalacağına yorulmaktadır.

Rüyada bir ünlünün elini tutmak gördüyseniz:

  • Karşıaşabileceğniz engeller, zorluklar sizi engellemekten çok adeta harekete geçmeniz için kamçılıyor.

Rüyada bir ünlünün elini tutmak kazancı sayesinde etrafındaki insanların da sorunlarına çare olacağına, işlerinin kapanacağına tabir olunur.

Rüyada ünlünün elini öpmek kişinin hem evlatlarından hem de paradan yana verimli ve şanslı olacağına, kesilemeyecek ve bitmeyecek gelir elde edeceğine, malını ve canını emniyete alacağına rivayet eder.

Rüyada ünlünün elini tutmak huzursuzluklarla başa çıkmak zorunda kalınacağına ve işlerin yoluna girdiği sırada araya giren kötü kişiler yüzünden sorunlu günler geçirileceğine, yaşamdan elini eteğini çekeceğine, hayattan hiç zevk alamaz olacağına delalet etmektedir.

Rüyada ölmüş bir ünlünün elini öpmek zor günler geçireceğine, manevi olarak çok büyük bir sıkıntıya düşeceğine, kendisine büyük bir zarar verecek bir adım atacağına, yakın bir zaman içinde kendisini kötü bulacağı bir işe gireceğine tabir olunur.

Rüyada sevdiğin ünlünün elini tutmak ibadetlerini her zaman vaktinde yerine getireceğine, bereket ve mutluluk elde edeceğine inanılır.

Rüyada bir ünlünün elini öpmek maddi ve manevi olarak rahat edileceğine, aile içinde bazı tartışmalar yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada bir ünlünün öpmesi yapılan işte yalnız kalınacağına, zor zamanlar geçirileceğine, sıkıntıya düşüreceğine alamet etmektedir.

Rüyada ünlünün şarkı söylemesi spora başlayacağına, geçim sıkıntısına katlanmak zorunda kalacağına yorulur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments