Rüyada birinden yazılı not almak

Rüyada birinden yazılı not almak üst bir mevkiye terfiye alınacağına, yeni gelir kaynakları keşfedeceğine, yatırımlarından hedeflediği karı elde edeceğine ve bu sayede kendine olan özgüveninin de artacağına, buna karşılık iyilik ve güzellik göreceğine, allah’ın lütuflarından bolca nasipleneceğine, hastalıkla, musibetle, kötülükle ve zorlukla da karşılaşmayacağına, sevdiklerinin her daim dizinin dibinde olacağına, başarıya ulaşacağına, geleceği için faydalı adımlar atacağına, muradına ereceğine, karşısına kendisine hayır, mutluluk, huzur getirecek birinin çıkacağına, çok büyük bir sevgi ve azimle ibadetlere devam edileceğine, girdiği işlerde kısa süre içinde büyük zararlara uğrayacağına ve çok üzüleceğine inanılır.

Rüyada birinden yazılı not almak gördüyseniz:

  • Kaçınılmaz olanı kabul etmeli, değişimden korkmamalısınız.

Rüyada birinden yazılı not almak rızkın çoğalacağına, maddi anlamda büyük bir kazanca ulaşılacağına yorulmaktadır.

Rüyada ölmüş birinden yazılı kağıt almak hayatında görmediği kadar büyük zararlara uğrayacağına, ancak daha sonra kendisini toparlaması sayesinde çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok iyi işler gerçekleştireceğine, bazen sıkıntı ve zorluk çekileceğine bazen de her şeyin güllük gülistanlık olacağına delalet eder.

Rüyada birinden yazılı dua almak aile hayatında yaşanan tartışmaların ve kırgınlıkların sona ereceğine, dostlarının ve yakın çevresinin her zaman güvenilir olacağına delalet eder.

Rüyada birinden dua yazılı kağıt almak girilen bir işte yapılan bir hatadan ötürü çok büyük zarara düşüleceğine, bu zarar yüzünden alınan borcun uzun bir süre boyunca ödenemeyeceğine, gittikçe büyüyeceğine ve bu yüzden rüya sahibinin ruhsal olarak çok büyük sorunlar yaşayacağına, çalışmaların çok büyük bir sorunun kapısını açacağına, bilindik bir kişinin sebep olduğu sıkıntılardan ötürü  çok zor bir duruma düşüleceğine tabir olunur.

Rüyada birinden yazılı kağıt almak ortaklık kurulan bir işte ihanet görüleceğine, kazancın artacağına, işe gösterilen ilginin artacağına, itibarın ve makamın yükseleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada birinden beyaz yazılı kağıt almak attığı her adımda çok zarar edeceğine, rüya sahibinin bu kişi hakkında adli süreç başlatacağına, kavga ve tartışma dolu bir dönem geçirileceğine işarettir.

Rüyada yazılı not ferahlayacağına, eşsiz fırsatlar elde edeceğine, zenginliğinin, konforunun artacağına işaret etmektedir.

Rüyada yazılı levha yaşanan kötü olayların çok yakın bir zaman içinde düzeleceğine, kişinin geçim sıkıntısı içine gireceğine delalettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu sayfa ile ilgili olmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.