Rüyada birini polise yakalatmak

Rüyada birini polise yakalatmak atılacak adımlar sayesinde hem yüklü miktarda para kazanacağına hem de çok daha üst kademelere geleceğine, kardeşler arasında bir tartışma yaşanacağına, kırılan kalplerin tamir edilemeyeceğine, ilerleyeceğine, kalkınacağına, yorucu ve yıpratıcı bir dönemin sona ermesi ile büyük bir rahatlığa ve huzura kavuşulacağına, deyim yerindeyse geniş geniş yaşayacağına, hiçbir maddi zorluk çekmeyeceğine, üst bir mevkiye ve zenginliğe götüreceğine, kompleksinden ve egosundan kurtulacağına ve güzel bir insan haline geleceğine inanılır.

Rüyada birini polise yakalatmak gördüyseniz:

  • Yakın arkadaşlarınız ya da akrabalarınızla vakit geçirmeniz kendinizi güvende hissetmenizi sağlayabilir.

Rüyada birini polise yakalatmak herkesin sevdiği, güvendiği, itibar ettiği ve kendisine sığındı kimse olacağına, beklentilerin boşa çıkmayacağına yorulur.

Rüyada birini polise ihbar etmek hareketlerinin ve çalışmalarının beğenilip kademe kazanacağının ve üst mevkilere gelip kendisine yardımı dokunan insanlara haklarını vereceğine, maddi ve manevi olarak uğradığı zararı yavaş yavaş telafi edeceğine delalettir.

Rüyada polise birini şikayet etmek önemli yatırımlarda ve iş girişimlerinde bulunmaya, yeşil takım elbise giymek ise kişinin ani bir yolculuğa çıkacağına delalettir.

Rüyada birini polise şikayet etmek şansın ve paranın bu dönemde kişinin yanında olacağına, kazancı ile ilgili olarak sürekli sıkıntı yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada birini polise teslim etmek kötü kimselerin şerrine uğrayacağına, helal lokma yiyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada birini öldürüp polise teslim olmak dininden vazgeçmeyeceğine, iç huzurunun yerinde olacağına, başarılı işlere girdiği halde kısa süre içinde zarar edeceğine, işlerinin kendisini çekemeyen kişiler tarafından baltalanacağına rivayet eder.

Rüyada birini polise vermek sorunların kısa zaman içinde biteceğine, zorlukların çözüme kavuşacağına, maddi olarak sıkıntı çekilen bir dönemin sona ereceğine delalet etmektedir.

Rüyada polise koşmak güzel ve kötü duyguların birarada yaşanacağına ve çok güzel olayların baş göstereceğine, ters giden durumların düzeltileceğine delalet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.