Rüyada birinin camını silmek

Rüyada birinin camını silmek yeni yatırımlar yapacağına, tahmin edilenden daha fazla kar getireceğine, herkes tarafından takip edilen ve saygı gösterilen bir kişi olacağına, can sıkıcı haberler almaya, alınacak kötü kararlar yüzünden yaşanan parasal sıkıntıların kısa bir süre içinde daha da artacağına, ancak yakın bir zaman içinde iş hayatında ve aile hayatında çok güzel gelişmelerle karşılaşacağına ve ilerleyen dönemlerde çok daha iyi bir duruma geleceğine, çok zor zamanlar geçirdikten sonra rahata erileceğine, sıkıntıların son bulacağına, nazara geleceğine inanılır.

Rüyada birinin camını silmek gördüyseniz:

  • Geçmişi gözden geçirdiğinizde boşa harcanmış seçimlerle yüzleşmeniz gerekebilir.

Rüyada birinin camını silmek bazen yokluk, bazen fakirlik görüleceğine, bir yandan düğün, bir yandan cenaze olacağına, çalışmaların bol kazanç getireceğine alamet etmektedir.

Rüyada başka birinin camını silmek kişinin başına tatsız ve kötü olayların geleceğine, rüya sahibinin karşısına art niyetli ve belalı kişilerin çıkacağına, yepyeni bir çalışma ortaya koyacağına, sevdiği kişilere yardım edeceğine delalettir.

Rüyada birinin evinin camını kırmak rüya sahibinin kısmetinin kapanacağına, yakın zaman içinde yeteneklerini herkese ispat edeceği bazı çalışmalar gerçekleştirerek adından sıkça söz ettireceğine ve büyük başarılar kazanacağına inanılır.

Rüyada birinin camını kırmak evinin kapısının her zaman sevdiği kişilere açık olduğuna ancak bazı kötü niyetli kişilerin bu durumu istismar edeceğine ve kırgınlık yaşanacağına, ticaret yapıyorsa zarar edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada evin camını yıkamak adeta sinirden küplere bineceğine, olmayacak hayallere kapılacağına alamet eder.

Rüyada pencerenin camını kırmak sorunların daha kolay bir şekilde çözüleceğine, yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına, elindeki projeleri gerçeğe çevireceğine delalet etmektedir.

Rüyada gözlük camını kaybetmek kişinin çok kısmetsiz olduğu bir dönemin yaşanacağına, onların gittiği yolu izleyerek kazanç elde edeceğine ve sonradan da insanlara karşı rezil olacağına alamet etmektedir.

Rüyada arkadaşın camını silmek hem kendisini hem ailesini koruma konusunda daha rahat edeceğine, hastalıklarla boğuşmak zorunda kalacağına, eline geçen fırsatları bir türlü doğru ve hayırlı bir şekilde değerlendiremeyeceğine yorulur.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments