Rüyada birinin yardımıyla yokuş çıkmak

Rüyada birinin yardımıyla yokuş çıkmak borcu olan kişiler için kolayca borcunu ödeyebileceğine, karşısına kalbini çarptıracak, duygularını harekete geçirecek ve kendisini değerli hissetmesine vesile olacak bir insanın çıkacağına, borçlarının kapacağına, yavaş yavaş da olsa istenen şeylere kavuşulacağına, işlerini ve yaşamını bu kararlar doğrultusunda sürdüreceğine, hayır getirecek bir konuda çalışacağına, hastalığını yenmeyi başaracağına, rahat nefes alınacak bir döneme girileceğine inanılır.

Rüyada birinin yardımıyla yokuş çıkmak gördüyseniz:

  • Planlarınızı o zaman uygulamaya koyabilirsiniz.

Rüyada birinin yardımıyla yokuş çıkmak zengin olacağı ve istediği gibi yaşayacağı bir döneme gireceğine, hem iş hem de özel hayatında herkesten çok ileride olacağına rivayet eder.

Rüyada birinin yardımıyla yüzmek kısmetlerinin bollaşacağına, ticaretinin ilerleyeceğine, iş ile ilgili yapılan bir hata nedeni ile yaşanacak sıkıntıların rüya sahibinin üzerine kalacağına yorulur.

Rüyada birinin yardımıyla merdiven çıkmak yetenekleri ve becerileri sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine, kariyerini çok daha iyi yerlere taşıyacağına, barışın ve sevgi ortamının yaşanacağına inanılır.

Rüyada birinin yardımıyla uçmak parasının ve malının eksilmeyeceğine, çok büyük çaba gösterilmesine rağmen bir türlü toparlanmayacağına yorulur.

Rüyada birinin yardımıyla yerden kalkmak yaşamının deyim yerindeyse güllük gülistanlık hale geleceğine, mutlu bir aile hayatına sahip olacağına alamet etmektedir.

Rüyada arkadaşının yardımıyla yerden kalkmak çekilen bir çilenin maddi olarak büyük bir zarar verdikten sonra sona ereceğine ve sosyal hayatta sevilen bir kişi ile yola çıkılacağına, makbul olan yollardan ayrılmayacağına yorulur.

Rüyada yokuş aşağı istediği işleri yerine getirme fırsatına ve olanağına sahip olacağına, içinin ferahlayacağına, rahatının, konforunun ve ağız tadının yerine geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada dik yokuş çıkamamak güvendiği, sevdiği ve inandığı kişilerle karşı karşıya kalacağına, huzurunu, mutluluğunu, ağız tadını ve keyfini yitireceğine, herkesin bir adım daha önüne geçmeyi başaracağına delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments