Rüyada biriyle cebelleşmek

Rüyada biriyle cebelleşmek işlerin yoluna gireceğine, uzak bir şehirde yaşayan sevdiği bir kişiden haber alacağına, rakiplerine çok büyük üstünlük sağlayacağına, allah’ın yarattığı her canlıyı seveceğine, istihdam edeceğine, şansının bir ömür yaver gideceğine, kendisini mesleğinde ilerletmek ve daha başarılı olmak için büyük ve önemli fırsatlar elde edeceğine, hayal edilen şeylerin bir türlü gerçekleşmeyeceğine delalet eder.

Rüyada biriyle cebelleşmek gördüyseniz:

  • Sorumluluklarınız veya görevleriniz amaçlarınızı gerçekleştirmenizi engelliyor ya da yavaşlatıyor olabilir.

Rüyada biriyle dut toplamak çeşitli kişilerden ve işi bilen insanlardan fikir alacağına, uğradığı zararı telafi etmek için yüklü miktarda para harcayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada biriyle cebelleşmek büyük oranda kazanç elde edeceğine, hiçbir derdinin dermansız kalmayacağına delalet eder.

Rüyada ölü biriyle yürümek aldığı güzel haberin kısa süreceğine, işlerinin çok sıkıntılı bir duruma düşeceğine, ortak olarak gireceği bir işte ihanete uğrayacağına, işlerinin bozulmasına ve geçim sıkıntısının artacağına delalettir.

Rüyada biriyle uyumak kazancının ilk önce azalacağına, mutluluğunun artacağına, gönül hoşluğu içinde olacağına ve yaşamında çok güzel gelişmeler meydana geleceğine rivayet eder.

Rüyada ölü biriyle gülmek ömrü boyunca mutlu olacağına, iyi niyetlerinin karşılık göreceğine inanılır.

Rüyada tanıdık biriyle yakın olduğu kişilerden birinin ihanetine uğrayacağına, gereksiz işlerden ve gereksiz kişilerden kendini soyutlayıp çevresini değiştireceğine alamet etmektedir.

Rüyada biriyle tanısmak maddi ve manevi olarak rahata kavuşacağına, çok sevinçli haberlerle günden güne daha da mutlu olunacağına işaret eder.

Rüyada kel biriyle evlenmek yolunu kaybeden bir kişiye yardım edileceğine, büyük atılımlar ve yenilikler yapacağına ve hayatını çok iyi bir noktaya getireceğine yorulmaktadır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments