Rüyada boğulan kuzuyu kurtarmak

Rüyada boğulan kuzuyu kurtarmak hayat içinde yepyeni bir sayfa açılacağına, eline geçecek olan fırsatların günden güne çoğalacağına, uzun zamandan beri bozuk olan sağlığının yerine geleceğine, kendini toparlayamayacağına, yapılan işlerde büyük başarılar elde edileceğine ve çok iyi paralar kazanılacağına, yeni bir işe girileceğine, kazancın büyük bir kısmının allah yolunda kullanılacağına, yaptığı işin eskisinden de çok ilgi göreceğine, müşterilerinin sıraya girecek kadar çoğalacağına, yeni arkadaşlıklar kuracağına, yeni mekânlara gireceğine, dostlarıyla bir araya geleceğine alamet eder.

Rüyada boğulan kuzuyu kurtarmak gördüyseniz:

  • Biraz yavaşlamalısınız.

Rüyada boğulan kuzuyu kurtarmak yapacağı yatırımlarda her zaman doğru adımlar atacağına, eski neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine, kaybettiği umutlarına yeniden kavuşacağına inanılır.

Rüyada kuzuyu öldürmek uzun zamandan beri zorluk yaşatan bir olayın üstesinden gelineceğine, deneyimli bir kişi ile kurulacak iş ilişkisi sayesinde rahat bir döneme girileceğine yorulmaktadır.

Rüyada kuzuyu emzirmek eline geçen bütün sorunları hızlı bir şekilde çözüme kavuşturacağına, pis yollara gireceğine ve fesat kişilerle söz birliği edip, onların gittiği yolu izleyerek kazanç elde edeceğine ve sonradan da insanlara karşı rezil olacağına inanılır.

Rüyada kuzuyu korumak ele geçen kazancın bir kısmının yatırım için ayrılacağına, sahip olduklarının kıymetini elindeyken bilmeyeceğine ve bu nedenle ele güne muhtaç olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kuzuyu kurt kapması keyifli, güzel ve rahat bir hayat sürüleceğine, hastalıklardan ve sıkıntılardan uzak kalınacağına, çok daha büyük kazanç sağlayacak bazı işlere girmek için sevdiği bazı şeylerden vazgeçeceğine ve kendisine uygun bir işe girerek rakiplerine fark atacağına delalettir.

Rüyada kurdun kuzuyu kovalaması iş hayatında başarılı sonuçlar alınacağına, aile kurma konusunda bazı kararlar alınacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, kendisine ulaşmak, yardımcı olmak isteyen yakınları ile iletişim kurmak yerine, kendi başına sorunlarını çözmeye çalışacağına alamet etmektedir.

Rüyada kaçan kuzuyu yakalamak yoksul kimselerin zengin bir hayat süreceğine, iyi insan olmaktan vazgeçileceğine inanılır.

Rüyada beyaz kuzuyu kucağına almak kısa süre içinde büyük bir zenginlik kazanacağına, uzak bir akrabanın yaşadığı bir sağlık sorunu ile ilgili olarak güzel haberler alacağına, sıkıntılı ve sorunlu bir dönemi aşacağına, rahata ereceğine, beklemediği bir anda kazanacağı mala ve karşısına çıkacak olan hayırlı bir kısmete işaret ederken çok daha az sayıda balık görmesi, beklediği maddi kazanca ulaşamayacağına delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments