Rüyada boklu don görmek

Rüyada boklu don görmek daha sonra bu durumların kırgınlığa kadar gideceğine, kişinin hayatında eksik olanları tespit ederek tamamlayacağına, gireceği işlerde başarının uzak olmayacağına, uğranacak maddi zararlardan ötürü sıkıntıya düşüleceğine, büyük üzüntü verecek olayların yaşanacağına, maddi kayıpların olacağına, sık sık onların kavgalarını yatıştırmak için orta yolu bulmak isteyeceğine fakat kimseye yaranamayacağına, kendi başına bir hayat yaşamaya başlayacağına, sevilen ve değer verilen bir kişinin ihanetine uğranacağına, düşmanlık besleyen kişilerin ve rakiplerin çok sevineceği bir  duruma düşüleceğine işarettir.

Rüyada boklu don gördüyseniz:

  • Aşırı sıkışık durumda olmanız mümkündür.

Rüyada boklu bez hayırlı işlerde yer alacağına, hastalığın biteceğine, borçların kapanacağına inanılır.

Rüyada boklu su ağız tadının yerinde kalacağına, mesleki başarı yakalamak adına pek çok kursa katılacağına delalettir.

Rüyada boklu el zorluklara boğuşulacak bir döneme girileceğine, atılan adımların boşa gideceğine, hayırlı bir şekilde başlayan bir işin sıkıntı verici bir hal alacağına, eşler arasındaki soğukluğun yakın zamanda ortadan kalkacağına inanılır.

Rüyada boklu yol görmek meslek hayatında istediği noktaya geleceğine, maddi orunların kısa süre içinde aşılacağına yorulur.

Rüyada boklu don görmek musibetlerin ve dertlerin atılacak adımlar sayesinde aşılacağına, rüya sahibinin işe girmesi ile birlikte çok rahat edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada tuvalet boklu sıkıntı ve endişenin ortasına düşeceğine, çok uzak bir yere gideceğine ya da uzak bir yerden üzücü bir haber alacağına, kötü şeyler ile karşılaşsa bile daha sonra seyahat sırasında çeşitli kararlar vermiş olarak geri döneceğine, bu sayede iş hayatında hiç beklenmeyen bir atılım yapacağına işaret eder.

Rüyada boklu bez yıkamak önüne çıkan engelleri kolayca aşmasını bileceğine bu sayede gerçek mutluluğu ve huzuru yakalayacağına, yapılan işte büyük kazanç elde edileceğine, işlerin günden güne açılacağına yorulur.

Rüyada boklu su ile yıkanmak zarar edilen durumların kısa süre içinde kara geçirileceğine, belki yeni bir eve sahip olunacağına, daha iyi yaşam şartlarına kavuşulacağına, haneden birinin evlilik yolunda adım atacağına, nur topu gibi bir bebeğin geleceğine alamet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments