Rüyada boklu su

Rüyada boklu su kendisini insan içine çıkamayacak kadar güçsüz hissedeceğine, eski işinden daha çok kazanç elde edeceğine, sevdiğine ve hayallerine kavuşacağına, kişinin hayata bakış açısında meydana gelen değişikliği aile hayatına da olumlu şekilde yansıtacağına ve karşılığını da en güzel şekilde göreceğine, büyük başarıların göğüsleneceğine, borçların ödenmesi ve sorunların aşılması konusunda çok büyük bir mesafe katedileceğine, çok rahat edilecek bir döneme girileceğine, yolunu kaybeden bir kişiye yardım edileceğine delalettir.

Rüyada boklu su gördüyseniz:

  • Yaşadığınız yerde, dış görünüşünüzde değişiklikler yaparken veya ikili ilişkilerinizde aşırılıklardan kaçınmanızda fayda var.

Rüyada boklu su ancak harcamalarına ve yaptıklarına dikkat etmesi gerektiğine, aksi takdirde zor zamanlar geçireceğine ve kötü bir durumla karşı karşıya kalacağına, iş hayatında karşısına çıkan kötü olayların ve durumların düzeleceğine, üzüntülerin, dertlerin ve endişelerin sona ereceğine, yepyeni ve hayırlı iş kapıları açılacağına tabir olunur.

Rüyada boklu el çok kötü ve sıkıntılı durumlara düşeceğine, içinizde bir yerlerde bazı şeylerin bittiğine delalettir.

Rüyada boklu bez yanlış davranışı olanları uyararak, ikinci bir şans vereceğine, anne ve babasının dualarını alarak sırtının yere gelmeyeceğine delalettir.

Rüyada boklu bez yıkamak sorunların çalışmaları baltalamayacağına, rüya sahibinin, yeteneklerinin ve becerilerinin karşılığını bulacağına delalettir.

Rüyada boklu yol görmek yaptığı işte çok iyi yerlere geleceğine ve büyük başarı kazanacağına, beklenmedik bir zararla karşılaşılacağına delalet etmektedir.

Rüyada tuvalet boklu adaletin geleceğine ve kişinin de bu hayırlı gelişmeler sayesinde huzurlu ve mutlu olacağına, yaşanan karanlık günlerin kısa bir zaman sonra biteceğine, hastalıkların uzak duracağına rivayet eder.

Rüyada boklu dere kendisini tatmin etmeyecek, kötü ya da yetersiz işlerin altına imzasını atmayacağına, çalışılan işte yaşanan bir karışıklık yüzünden uğranılan haksızlığın özür dilenerek düzeltileceğine ve sevinçli ve güzel haberler alınacağına işaret etmektedir.

Rüyada boklu don görmek gülen yüzünün solacağına ve evden çıkmaza hale geleceğine, böylelikle yüzünün güleceğine işaret eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments