Rüyada boş baklava tepsisi görmek

Rüyada boş baklava tepsisi görmek sorunların yakın zaman içinde artacağına, kendisini birçok musibet ve sıkıntı ile uğraşmaktan ötürü çok yorgun hissedeceğine, hayatının akışının bambaşka bir yöne doğru ilerleyeceğine, yapılan hatanın düzeltilmesi için çok uğraşılmasına rağmen bir türlü düzelmeyeceğine, problemli durumlardan birinin çözüleceğine, daha sonra işle ilgili bazı çalışmalar için toplantılar yapılacağına, hayırlı haberler duyacağına, başka işler deneyeceğine, neşeleneceğine, yarınlarına umutla bakacağına işaret eder.

Rüyada boş baklava tepsisi gördüyseniz:

  • Gözünüz kulağınız açık olsun.

Rüyada boş baklava tepsisi görmek iş dünyasında haksızlığa uğranacağına, hayatının sonuna kadar lüks ve rahatlık içinde yaşayabileceği kadar birikim yapacağına ve çocuklarına güzel bir hayat bırakma amacını da yerine getireceğine yorulur.

Rüyada baklava tepsisi görmek kendisini dünya hayatından soyutlayacağına, tamamen din ile ilgilenerek dünya işlerini arkasında bırakacağına ve allah yolunda yürüyeceğine, yokluğun biteceğine tabir olunur.

Rüyada baklava tepsisi taşımak kişinin başarısızlıklar ve hayal kırıklıkları yaşayacağı buna mukabil sevdiğinden yana hayır göreceğine, bunun sonuçlara ve kişinin elde edeceği galibiyetlere de negatif şekilde yansıyacağına delalettir.

Rüyada baklava tepsisi yıkamak sevdiği kişiler ile hiç yaşamadığı kadar mutlu olacağına, malının ve parasının da hiç olmasına neden olacağına delalettir.

Rüyada çay tepsisi yıkamak sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, maddi olarak çok iyi bir duruma geleceğine, alın terinin karşılığında zengin, lüks ve rahat şekilde yaşayacağına alamet eder.

Rüyada söz tepsisi tutmak işle ilgili olarak çok kayıp verileceğine, gelir kaynaklarının yok olacağına alamet etmektedir.

Rüyada yemek tepsisi bolluğun sürekli olacağına, çok mutlu ve huzurlu bir aile hayatı yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada boş çay tepsisi görmek yeni çalışmalar yapmak ve yeni işlere girmek için çok büyük bir hevese ve isteğe kavuşacağına, geçmişte düşünmeden söylediklerinin ve yaptıklarının pişmanlıklarını yaşayacağına inanılır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Bir yorum “Rüyada boş baklava tepsisi görmek

  1. Şenlikli bir kalabalıktan sonra yakın bir akrabamın, baklava tepsilerinin altındaki artıkları toplamak.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.