Rüyada boynu kırık kedi görmek

Rüyada boynu kırık kedi görmek hane içinde de ayrılıkların söz konusu olacağına, verilen bütün emeklerin heba olacağına, yatırımlarından istediği kazancı elde edemeyeceğine, bu nedenle kendine olan özgüvenini kaybedeceğine, mesleğinde geri plana düşeceğine, fakirleşeceğine, mutsuz ve üzgün olacağına, yakın bir dostla ters düşüleceğine ve talihsiz bir kaza yaşanacağına, çok büyük kazançlar elde edileceğine, sorunların teker teker çözüme kavuşacağına, işlerin yoluna gireceğine, elinde bulunan imkânların çok daralacağına, iş dünyasında çok büyük bir prestij yakalayacağına, başarıları ve kişiliği ile adından söz ettireceğine rivayet eder.

Rüyada boynu kırık kedi gördüyseniz:

  • Tazelenen anılar bundan sonra ne yapmak istediğiniz üzerinde düşünmenize neden olabilir.

Rüyada boynu kırık kedi görmek yeni kararları sayesinde yüzünün güleceğine, insanların hayır dualarının alınacağına,daha iyi işlere sahip olmak için bazı atılımlar yapılacağına, zorlukların bu sayede aşılacağına ve haksız bir durum yaşanmaması için çok dikkat edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada boynu kırık at görmek yüzünün eskisi gibi güleceğine, sıkıntıların tekrar tekrar başa saracağına delalettir.

Rüyada ayağı kırık kedi sağlıkla ilgili olarak bir sorun yaşanacağına, ayakta ve uykusuz kalarak, sırtından terler akıtarak ama yine de ekmeğine leke sürmeyeceğine işarettir.

Rüyada boynu uzun kedi görmek iş hayatında çok büyük başarılara imza atacağına, takdir görecek pek çok iş yapacağına işarettir.

Rüyada beli kırık kedi görmek bir sebeple çok zor günler geçireceğine, yaşamı boyunca aksilikler yaşamayacağına ve içinden çıkılmayacak durumlara düşmeyeceğine yorulur.

Rüyada bacağı kırık kedi görmek ilerleyeceğine, ticaret yaptığı alanda atılıma geçeceğine, işinin en iyisi olacağına, sevdikleri ile arasının açılacağına ve zor zamanlar geçireceğine yorulur.

Rüyada ayağı kırık kedi görmek elinin bolluk göreceğine, refahının, huzurunun, rahatının, konforunun, lüksünün ve sağlığının da baki olacağına, oturup evliliği devamı için bazı kararlar alınacağına, aile bireyleri ile güzel günler geçirileceğine delalet eder.

Rüyada boynu mor görmek huzursuzluk yaşanacağına, maddi olarak epey kayıp verileceğine, ikisinin de hayatlarını baştan sona değiştireceğine delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments