Rüyada beli kırık kedi görmek

Rüyada beli kırık kedi görmek hayatının kötüye doğru gideceğine, bir rahatsızlıktan ötürü uzun zamandan beri yaşanan endişeli bekleyişin sona ereceğine, hiçbir üzüntü verici olayın kalmayacağına, ardından sevdiği bir kişi ile dünyaevine gireceğine, sorunlarını aşacağına, yeni çalışmalar ortaya konacağına, işlerin her geçen gün daha çok kişiye ulaşacağına, sakınılan bir şeye nazar değeceğine, sıkıntılarının sona ereceğine, üzüntülerinin yerini mutluluğun alacağına, işlerin ve projelerin başarı ve kazanç getireceğine, hedeflere ulaşılacağına tabir olunur.

Rüyada beli kırık kedi gördüyseniz:

  • İpuçlarını takip ederek kördüğüm haline gelmiş olayları biraz olsun çözebilirsiniz.

Rüyada beli kırık kedi görmek eski bir hastalığın nüksedeceğine, kurulmuş olan bir ortaklığın bozulacağına, altın veya döviz gibi yatırımları sayesinde parasını katlayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada beli kırık köpek görmek arzularına, isteklerine ve dileklerine kavuşacağına, uzun zaman önce alınmış olan borçların ödeneceğine işaret etmektedir.

Rüyada ayağı kırık kedi bir sebeple insanlarla arasına büyük bir mesafe koyacağına, zorlukların ve üzüntülerin geride kalacağına, yapılan hataların telafi edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada bacağı kırık kedi görmek uzun bir zamandan beri yaşadığı sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde son bulacağına, içinde bulunan korkunun ve üzüntünün yerini mutluluğa bırakacağına ve çok hayırlı günler görüleceğine, yapılan çalışmalar ve ortaya konacak projeler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine ve mutlu olunacağına delalet eder.

Rüyada boynu kırık kedi görmek hayırlı bazı gelişmeler yaşanacağına, elinde çok büyük başarılar kazanacağı işler bulunduğuna ve bu işleri tam zamanında gerçekleştirdiği takdirde hatırı sayılır bir kazanç elde edeceğine, yaşamına yeni bir yön vereceğine, kendisine hayır, iyilik, güzellik ve bereket getirecek başlangıçlar yapacağına delalet eder.

Rüyada birinin beli kırılması ticaretinin ilerleyeceğine, bazı kötü kişilerle muhatap olacağına işarettir.

Rüyada beli bükük erkek görmek ardından yeni bir işe gireceğine, yaptığı bir hatadan dolayı özür dilemek zorunda kalacağına rivayet eder.

Rüyada beli büyük pantolon giymek büyük başarılar kazanıp kendisini ispat etme şansı bulacağına, kendi başına sorunlarını çözmeye çalışacağına rivayet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments