Rüyada bozuk para çiğnemek

Rüyada bozuk para çiğnemek iş hayatında zorlu zamanlar geçireceğine, makam sahibi olacağına, yükseleceğine, pek çok kişiye yanında iş vereceğine, içinde bulunulan durumdan ötürü bir türlü gerektiği gibi bir işe girilemeyeceğine, isteklerinin gerçekleşeceğine, başarılarının artacağına, çok büyük yenilikler yapacağına, enerjik ve hafiflemiş hissedeceğine, bankadaki hesabının büyüyeceğine delalettir.

Rüyada bozuk para çiğnemek gördüyseniz:

  • Parasal konularda varolan sorunlarınızı çözümlemek amacıyla yapacağınız girişimlerden zararlı çıkabilirsiniz.

Rüyada bozuk bozuk para görmek alınan hayırlı ve güzel başarılar sayesinde çok iyi ve hayırlı bir noktaya gelineceğine, rahat erileceğine, sorunların yakın zaman içinde sona ereceğine, üzüntülerin sevince dönüşeceğine, karşılaşılan zorlukların biteceğine ve mutlu günler yaşanacağına, attığı adımların da kendisine hayır getireceğine işaret eder.

Rüyada hem kağıt para hemde bozuk para görmek iyi niyetlerinin karşılık göreceğine, fikirlerinin can bulacağına, işlerinin çok iyi gideceğine işaret eder.

Rüyada kağıt para alıp bozuk para vermek çok büyük ve kazançlı çalışmalar elde edeceğine ancak daha sonra sıkıntılı bir döneme gireceğine, çok büyük zararlar edeceğine, çok daha büyük sorunlar yaşayacağına, allah yolunda yapılacak işlere daha fazla ağırlık vereceğine, dualarını, sevaplarını ve tövbelerini eksik etmeyeceğine bu durumdan da büyük bir manevi huzur duyacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bozuk para kağıt para görmek nedir çok büyük emek ile kazanılan makamların iade edileceğine, hastalık çeken insanların yakın bir zaman içinde şifa bulacağına, günlerini hastanede geçireceğine, nazara geleceğine, kısmetlerinden olacağına delalet etmektedir.

Rüyada kağıt para verip bozuk para almak çıkılacak olan bir yoldan yenilmiş olarak dönüleceğine, hane içinde kavgalara ve tartışmalara tanık olunacağına, sorunların ve dertlerin tekrarlanmamak üzere sona ereceğine, yaşanan kötü durumların düzeleceğine, büyük kazanç getirecek işlere girileceğine, daha fazla rızık elde edileceğine, geçimin daha kolay hale geleceğine, çekilen sıkıntıların son bulacağına delalettir.

Rüyada kağıt para ve bozuk para almak uğranacak maddi zararlardan ötürü sıkıntıya düşüleceğine, endişe duyulan konularda ferahlığa çıkılacağına yorulur.

Rüyada bozuk para ve kağıt para görmek sorunların tatlıya bağlanacağına, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, farkında olunmadan yapılan bir hareketin sonuçlarının düzeltileceğine, insanlar arasında yüceleceğine alamet eder.

Rüyada para bulmak bozuk para etrafına güzel insanların dolacağına, yaşamın güzelliklerinden daha fazla istifade etmenin yollarını bulacağına alamet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments