Rüyada buğdayın yere dökülmesi

Rüyada buğdayın yere dökülmesi işlerinin büyüyeceğine, rızkının genişleyeceğine ve böylece hem ağız tadının, keyfinin hem de sağlığının yerinde olacağına, hayallerindeki eve sahip olacağına, iş hayatı ile ilgili olarak çok daha rahat bir şekilde ilerleyeceğine, hiçbir zaman yüksek bir mevkiye gelemeyeceğine, yaşamının ve ticaretinin de daha kolay hale geleceğine, hedeflerini ve amaçlarını yerine getireceğine, geçmişte yapılan hataların tekrarlanmayacağına ve ortaya çıkacak bir sağlık sorununun tedavisi için sıcak bir bölgeye seyahat edileceğine, yakınlarıyla arasında her zaman sevgi dolu bir bağ olacağına rivayet eder.

Rüyada buğdayın yere dökülmesi gördüyseniz:

  • Zorunlu kararlar söz konusu olabilir temkinli olmalısınız.

Rüyada buğdayın yere dökülmesi sıkıntılarının çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine, eline geçen fırsatların çok iyi kazançlar sağlayacağına, kendisi paralayacağına tabir olunur.

Rüyada buğdayın böceklenmesi kara bulutların giderek kişi için her bir yeni günde yeni güzel gelişmelerin yaşanacağına, beklediği haberin gelmeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada buğdayın ıslanması maddi ve manevi olarak büyük kazançlar elde edeceğine, karşısına çıkacak başarılı ve ünlü kişileri çeşitli şekillerde kendisine örnek alarak işlerini daha değişik ve dikkat çekecek şekillerde ortaya koyacağına, bu sayede daha büyük ve helal kazançlar elde edeceğine delalettir.

Rüyada buğdayın içinde yatmak darp edileceğine, üzüntülerini birer birer sona erdireceğine delalet eder.

Rüyada buğdayın içinde bit görmek çok büyük ve hayırlı çalışmalar yaparak çok büyük başarılar elde edeceğine, kazandığı paralar sayesinde mal mülk sahibi olacağına, kazancın her kuruşunun helal olduğuna ve kısmet geleceğine alamet eder.

Rüyada buğdayın içinde kurt görmek özellikle İslamiyet ve tasavvufla ilgilenerek kendisini üzen durumlara karşı bakış açısını değiştireceğine, ortalığın karışacağına, sevgi ve birlik içinde yaşayan kişilerin arasına düşmanlık gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada buğdayın yeşermesi çok iyi ve hayırlı evlatlara sahip olacağına, darlanacağına alamet eder.

Rüyada buğdayın içinde olmak kazancının günden güne azalacağına, iş hayatında rakiplerin oyununa gelineceğine işarettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu sayfa ile ilgili olmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.