Rüyada bulanık su görmek

Rüyada bulanık su görmek hızlanacağına, sıkıntılarını bu sayede ortadan kaldıracağına, çok rahat ve huzurlu bir hayata kavuşacağına, eline geçen her işi hayırlı bir şekilde gerçekleştireceğine, onları okula göndereceğine, tanıdığınız birinin eli ve diliyle insanları rahatsız ettiğine, eşlerin birbiri ardına büyük tartışmalara gireceğine, ruhunu güzelleştireceğine, mutluluktan havalara uçacağına ve çok güzel günler göreceğine, küskün kişilerin arkadaşları aracılığı ile barıştırılacağına inanılır.

Rüyada bulanık su gördüyseniz:

  • Ani harcamalardan sakınmanızda fayda var.

Rüyada bulanık çay maddi kaybın ruhsal olarak sıkıntıların önünü açacağına, tatsız durumlar yaşanacağına, sevilen kişi ile ayrı düşüleceğine, kazancın gittikçe artacağına, maddi açıdan çok iyi bir seviyeye gelineceğine alamet etmektedir.

Rüyada bulanık havuz sorunlarının günden güne artacağına, üzüntülü haberler alacağına, emeklerinin heba olacağına, kazançlarının gittikçe azalacağına, binbir güçlükle elde ettiği zenginliği kaybedeceğine, sergilediği başarılı işler sayesinde insanlardan takdir alacağına inanılır.

Rüyada bulanık ırmak rahata kavuşacağına ve keyfini süreceğine, içinde bulunan korkunun ve üzüntünün yerini mutluluğa bırakacağına ve çok hayırlı günler görüleceğine delalettir.

Rüyada bulanık kan görmek aynı zamanda da kesesini daha fazla doldurmayı başaracağına, yakın bir zaman içinde çok zor bir işin atlatılacağına, yapılan bir hata yüzünden çekilen sıkıntının arkadaşların vereceği destek sayesinde sona ereceğine delalet eder.

Rüyada bulanık su nedir maddi açıdan rahata erileceğine, yol yordam sorulan ve kendisinden de akıl danışılan kimse olacağına delalettir.

Rüyada su bulanık görmek kısmetinin açılacağına ve aile hayatının çok güzel bir şekilde ilerleyeceğine, aşama göstermeyeceğine ve iyi şekilde sonuçlanmayacağına delalet eder.

Rüyada bulanık su içme içine düştüğü kötü durumlardan kısa zamanda kurtulacağına, sevdiği insanlar tarafından her zaman el üstünde tutulup akranlara kişilik olarak örnek gösterileceğine, kötü durumlara düşürüleceğine, uğrayacağı çok büyük maddi ve manevi zararın yanısıra her zaman doğru ve güzel şeyler ile anılan adının lekeleneceğine ve aile hayatında çok büyük tartışmaların ve neredeyse ayrılıkların yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada bulanık su yüzmek uykusuz geceler yaşayacağına ve işlerinde bir türlü doğru kararları veremeyeceğine, zarar ettiği bir dönemi kapatıp çok büyük kazançlar elde edeceği bir döneme gireceğine işaret etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments