Rüyada burnunun dolu olması

Rüyada burnunun dolu olması huzurunun, keyfinin ve rahatının yerinde olacağına, kişiye sunulacak çok sayıda iş fırsatına, iş konusunda çalışanların güvendiği, saygıda kusur edilmeyen, itibarı yüksek bir yönetici olunacağına, hayatındaki zorlukların, olumsuzlukların ve aksiliklerin ortadan kalkacağına, her işinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, yapacağı her işin çok büyük ilgi toplayacağına, yaşadığı sorunları kısa zaman içinde ortadan kaldıracağına, günlerin kâbusa döneceğine ve tüm keyfin kaçacağına, sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, hayırlı bir yuva kurulacağına, rakip olarak görülen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, hayatın mutluluk içinde geçeceğine, mutlulukların yarım kalacağına delalettir.

Rüyada burnunun dolu olması gördüyseniz:

  • Bazı aksilikler veya rötarlar olsa da kısa bir seyahat olumlu yönde değişikliklere neden olabilir.

Rüyada burnunun dolu olması hak yolundan sapmadan ilerleyeceğine, yoksul ve muhtaç insanların hakkına göz dikeceğine delalet etmektedir.

Rüyada dolu dolu akan nehir görmek azimle ve sabırla çalışarak işlerini çok iyi bir düzeye taşıyacağına ve hayırlı kazançlar elde ederek çok iyi bir kariyer edineceğine, üzüntülerinin ve yaşadığı zorlukların artacağına işaret etmektedir.

Rüyada dolu dolu kaka yapmak üzerinde epey bir zamandan beri çalışılan bir işle ilgili olarak önemli bir adım atılacağına, ailesini rahat şekilde yaşatacağına delalet eder.

Rüyada ağızdan dolu dolu kan gelmesi geleceğin hayır ve güzellik getireceğine, kötü bir kişi yüzünden maddi ve manevi açıdan büyük zararlara uğranacağına delalet etmektedir.

Rüyada dolu dolu kar yağdığını görmek yetenekleri ile ön plana çıkacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde çok hayırlı ve güzel mevkilere geleceğine tabir olunur.

Rüyada dolu dolu su içmek sıkıntıların kısa sürede sona ereceğine, büyük başarıların ve kazançların kapısını açacağına işaret etmektedir.

Rüyada burnunun büyümesi doktordan doktora koşturacağına, eskiden olduğu gibi iyi haline gelebilmek için elinden gelen çabayı göstereceğine, daha düşük bir kar sağladığı için borçlu duruma düşeceğine ve yine içinde bulunduğu sıkıntıdan kurtulamayacağına işaret etmektedir.

Rüyada burnunun kıllanması malının ve parasının çoğalacağına, hayatına bolluğun, verimin ve bereketin geleceğine, umutlarının ve emeklerinin boşa gideceğine delalet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments