Rüyada burunda kıl uzaması

Rüyada burunda kıl uzaması iş hayatında çok zarar edileceğine, çok büyük bir aile gibi hareket edileceğine, sıkıntı çekilen olayların kısa süre içinde çok sorun yaratacağına, maddi olarak kötü bir döneme girileceğine, çok sevinçli ve huzurlu günler görüleceğine, nitelik ve farklılık geleceğine, uzun bir süre boyunca ayrı kalınacağına, evdeki hesabın çarşıya uymayacağına ve bu nedenle de gerek maddi gerekse manevi anlamda zarara uğrayıp çok kötü günler geçireceğine, buna rağmen çok büyük kazançlar elde edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada burunda kıl uzaması gördüyseniz:

  • Bir erkek figürünün yaratabileceği bir problem ya da yaşadığınız yerle ilgili bir konu ilgi gerektirebilir.

Rüyada burunda kıl yardım eden kişilerin haklarının kısa süre içinde ödeneceğine, bunun da rüya sahibine hem zaman, hem de para kaybettireceğine delalet eder.

Rüyada burunda kıl uzaması işleri bozmak isteyenlere üstünlük sağlanacağına, şansının yaver gitmesi ile birlikte iyi bir şekilde devam eden işlerin daha iyi bir hale geleceğine,  sorunların yine şans sayesinde çözüme kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada burunda sivilce işlerini gün geçtikçe daha da büyüteceğine, yaptığı sevapların, verdiği zekâtların ve fitrelerin amacına ulaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada burunda iltihap maddi olarak kötü geçen bir dönemin kapanacağına, kendisini üzen ve yoran birçok olayı ortadan kaldıracağına işarettir.

Rüyada burunda morarma ancak daha sonra yakınlarından birinin vereceği destekle toparlanacağına, yapılan hatalardan ders çıkarılıp bundan sonra aynı hataların tekrarlanmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada burunda beyaz kıl görmek hayatında mucizevi gelişmeler yaşanacağına, çok rahat bir döneme gireceğine, rüya sahibi eğer bekâr birisi ise yakın hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ama evli birisi ise çok büyük bir mutluluk yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada burunda kurt gelmesi rakiplerinin çok daha ilerisinde bir konuma geleceğine, aile hayatı içinde büyük mutluluklar yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada burunda uçuk görmek çalışmaları ile takdir toplayacağına, hayırlı fırsatlar yakalayacağına işarettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments