Rüyada büyük gövdeli ağaç

Rüyada büyük gövdeli ağaç güzel ameller işleyeceğine, sıkıntılı olduğu bir zamanda başına gelecek olan güzel bir olay ile hayatını değiştirecek bir karar vereceğine ve hayırlı bir evlilik yapacağına, hayır getirecek bir işe girileceğine, bu işte büyük bir başarıya imza atılacağına, sevdiği kişiler ile birlikte bir seyahate çıkacağına, mutlu ve huzurlu bir yuvaya, iyi ve anlayışlı bir eşe ve hayırlı evlatlara sahip olacağına, gerçekleştiren çalışmaların yeterli verimi sağlayacağına, çok zor bir durumdan çıkıldığı için bir tatilin iyi gelebileceğine, işyerinde yükselme yolu açık olan mevkilere terfi edileceğine ve hem işyerinde hem kendi hanesinde bolluk ve bereket içine yaşanacağına, eğitimli ve görgülü kişi olmayı başaracağına inanılır.

Rüyada büyük gövdeli ağaç gördüyseniz:

  • Şöhretin kapılarını aralayabilir, şansı yakalayabilir veya etki alanınızı genişletebilirsiniz.

Rüyada büyük gövdeli ağaç verimin beklenenin ve hesap edilenin üzerinde olacağına, işlerin yolunda gideceğine delalet eder.

Rüyada büyük gövdeli ağaç görmek sıkıntı ve sorunlarından en kısa zamanda kurtulacağına, iş hayatında ve sosyal hayatta zarar vermesi muhtemel olan kişilerin hayattan çıkarılacağına yorulur.

Rüyada uzun gövdeli ağaç görmek zorlukların bitmesine, geçim sıkıntısının son bulmasına, elinde bulunan imkânları kullanarak kendi işini kuracağına tabir olunur.

Rüyada tek başlı iki gövdeli yılan görmek variyetini çoğaltacağına, lüks içinde olacağına, rahat yaşayacağı imkânlara kavuşacağına ve refah seviyesinin artmasına vesile olacak işlere gireceğine, tutuklu olan kimselerin ise beraat alıp özgürlüğüne kavuşacağına delalet eder.

Rüyada geniş gövdeli ağaç görmek her zaman geçimini sağlamanın bir yolunu bulacağına, acılarını ve kederlerini içine atacağına işarettir.

Rüyada iri gövdeli ağaç görmek bir daha olur olmadık yerlerde, olur olmadık şekillerde konuşmayacağına, malının ve parasının da artacağına işaret eder.

Rüyada iki gövdeli yılan görmek çok daha sakin ve aklıselim bir insan olacağına, kendisini kötü yola sürmek ve kendisinden farklı şekillerde yararlanmak isteyen kötü kişilerden uzak duracağına ve daha huzurlu bir hayat süreceğine, hayatı içinde sürekli bir eşitlik ve denge olacağına tabir olunur.

Rüyada kalın gövdeli ağaç görmek çalışmaların ve projelerin çok yakın zaman içinde meyvelerini vereceğine, yapacağı o işi onaylamayacağına ve bu konuda onu engellemek ve durdurmak isteyeceğine delalet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments