Rüyada geniş gövdeli ağaç görmek

Rüyada geniş gövdeli ağaç görmek fakirleşeceğine tabiri cazise attan inip eşeğe bineceğine yani azı ile yetinmek zorunda kalacağına, maddi sorunlardan uzak, kendisine yeten, güzel bir hayat süreceğine, işlerinden de geri kalacağına, rahatsızlık yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, ancak herhangi bir sorun yaşamadan olayların yatışacağına ve araya giren kişiler sayesinde sorunların halledileceğine, insanlara karşı güveninin sarsılacağına, yapılması gereken bir ödemenin yapılamayacağına, kötü bir kişinin oyununa gelineceğine, çok büyük bir özgüvene sahip olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada geniş gövdeli ağaç gördüyseniz:

  • Yeni bir takım ortaklıklara girebilir değişik iş alanlarına kaymak üzere girişimlerde bulunabilirsiniz.

Rüyada geniş gövdeli ağaç görmek sıkıntılarının ve sorunlarının kısa zamanda sona ereceğine, huzura erileceğine, iş hayatında çok büyük bolluk ve berekete kavuşulacağına alamet etmektedir.

Rüyada büyük gövdeli ağaç akrabaların ve arkadaşların çok sevineceği bir işe girileceğine, mal mülk sahibi olunacağına, sermayesinin çoğalacağına alamet eder.

Rüyada uzun gövdeli ağaç görmek hayatın, varlığının, ölümün manalarını bulmaya çalışacağına, maddeden çok maneviyata önem vereceğine, çok büyük bir sevgi ve azimle ibadetlere devam edileceğine yorulur.

Rüyada büyük gövdeli ağaç görmek üzüntülerinden ve endişelerinden kurtulacağına ve hastalığından tamamen kurtulup rahata ereceğine, eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine ve ferahlığa çıkılacağına tabir olunur.

Rüyada iri gövdeli ağaç görmek elindeki imkânları seferber edeceğine, akıllı adımlar atacağına delalettir.

Rüyada kalın gövdeli ağaç görmek insanları hak yoluna çağıracağına, uzun zamandır hasretini çektiği biriyle kavuşacağına yorulur.

Rüyada geniş yapraklı ağaç görmek yetkiyi ve söz hakkını elinde tutacağına, neyin yanlış olduğuna dair yorumda bulunmakta zorlanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tek başlı iki gövdeli yılan görmek buna rağmen kazanç getireceğine, mutlu bir yuvanın temelinin atılacağına işaret eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments