Rüyada büyük şemsiye altına girmek

Rüyada büyük şemsiye altına girmek yapılan işlerde çok büyük kazanç sağlanacağına, sorunların yakın zaman içinde artacağına, huzura ve sıhhate kavuşacağına, işlerinden belirsizlik olacağına, rüya sahibinin dost meclislerinde arkadaşları ile toplanacağına, sıkıntılarını ve dertlerini unutacağına, kendisini daha önce hiç hissetmediği kadar rahat ve hafif hissedeceğine, sıkıntıların ardından neşe dolu günlerin de sizi beklediğine, işlerinin yoluna gireceğine, başarılarının ve kazancının artacağına işaret etmektedir.

Rüyada büyük şemsiye altına girmek gördüyseniz:

  • Eskisi kadar faydalı veya verimli olmayan ilişkileri, işleri ya da planları bir kenara bırakıp, yeni bağlantılar, birliktelikler, iş birlikleri veya yapılanmalar içerisine girmek isteyebilirsiniz.

Rüyada büyük şemsiye altına girmek çok büyük bir hızla işlerinin düzeleceğine, üzüntülerinin sona ereceğine ve çok uzun zamandan beri gerçekleştirmek istediği şeylere en kısa zamanda rahat bir şekilde ulaşacağına, bir anda yükseleceğine alamet eder.

Rüyada şemsiye altına girmek bekar kimseler için eşlerinin yabancı uyruklu olacağına, kişinin bu nedenle ortaklıklarını dışardan seçeceğine, aileyle iş yapmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada yağmurda şemsiye altına girmek deyim yerindeyse krallar gibi bir hayat yaşayacağına, karşısında esas duruşa geçilecek kadar itibar kazanacağına ve zaferler elde edeceğine, uzun bir süreden beri özlem duyulan bir kişiye kavuşulacağına inanılır.

Rüyada büyük yeşil şemsiye görmek kendisini çok kötü hissedeceğine ve içinde bulunduğu durumdan çok rahatsız olacağına, uzun bir zamandan beri kötü giden şansının nihayet döneceğine ve yaşadığı tüm olumsuz durumların yerini başarı ve mutluluğa bırakacağına tabir olunur.

Rüyada siyah büyük şemsiye görmek hastalanacağına ve maddi anlamda zayıflayarak zor günler geçireceğine, allah’ın izni ile çok rahat edileceğine alamet eder.

Rüyada büyük abdestini altına yapmak ve temizlemek yeni bir sosyal çevreye girileceğine, daha çok kazanmaya başlayacağına alamet eder.

Rüyada büyük birinin altına işediğini görmek sadece istemenin ya da düşünmenin yetmeyeceğine, ancak bu kazanç ile çok zarar veren bir sorunun sona erdirileceğine tabir olunur.

Rüyada büyük beyaz şemsiye kazancının ve rızkının da garanti olacağına, kısa süre içinde hayal ettiği şeylere kavuşacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments