Rüyada siyah büyük şemsiye görmek

Rüyada siyah büyük şemsiye görmek kırgınların ve küskünlerin barışacağına, zor ve sıkıntılı günler geçireceğine, rahat bir nefes aldıracak bir karar vereceğine, işlerinde yaşanan sorunların üstesinden geleceğine, erken davranılması sayesinde iş hayatnda çok kazanç elde edileceğine, hiç beklenmeyen bir anda çok güzel bir haber alınacağına, aşama kaydedeceğine, iş hayatının tamamen bozulacağına, eğlenceli mekânlara gideceğine, borçlarının çoğalacağına ve rızkının da eksileceğine, kısa süre içinde kendi işine sahip olunacağına, bolluk ve bereket içinde bir hayata sahip olunacağına ve başarıların ardı arkasının kesilmeyeceğine işaret eder.

Rüyada siyah büyük şemsiye gördüyseniz:

  • İş veya özel yaşamınızda bazı konuları özel bir yola çekmeye çalışıyorsunuz.

Rüyada siyah büyük şemsiye görmek işleri bozmak isteyenlere üstünlük sağlanacağına, maddi zarara uğrayacağına, yılların emeğini ve birikimini de böylece kaybedeceğine rivayet eder.

Rüyada büyük siyah şemsiye görmek karşılaşılan kötü olaylardan ötürü istenmeyen durumlara düşüleceğine, rahatlığa ereceğine delalettir.

Rüyada siyah şemsiye allah’ın izni ile büyük bir ilim sahibi olacağına, gönül işlerinden yana umduğu ile karşılaşamayacağına işaret etmektedir.

Rüyada büyük yeşil şemsiye görmek mesleğinde yabancılarla el sıkışacak ve anlaşmalar yapacak duruma geleceğine, huzurlu bir aile ortamına kavuşulacağına, iş hayatında makam sahibi olunacağına, sağlık sorunlarının ortadan kalkacağına, ferah bir eve geçileceğine yorulur.

Rüyada büyük şemsiye altına girmek mal mülk konusunda çok büyük adımlar atıp çok zengin olacağına, tüm söylemesi gerekenleri söyleyeceğine bu sayede kendini rahatlamış ve hafiflemiş olacağına delalettir.

Rüyada birinden siyah şemsiye almak alınteri ile kazanılan paranın hayırlı bir iş için bir kenara konulacağına, şans oyunlarından birini kazanması sayesinde cebine para gireceğine işaret eder.

Rüyada siyah şemsiye hediye almak bir anda ortaya çıkan bir aksilik yüzünden büyük bir istekle peşinden koştuğu bir işin  bir türlü gerçekleşmeyeceğine, daha sonra iş hayatına tekrar dönüleceğine, sıkıntıların, dertlerin, musibetlerin ve sorunların çözüme kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada siyah kapalı şemsiye görmek her işinin yolunda ve sorunsuz gideceğine, mal mülk sahibi olunacağına rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments