Rüyada çene tutulması

Rüyada çene tutulması istediği gibi yaşayacağına, tüm sorunların tatlılıkla ve kısa sürede halledileceğine, yakın bir zaman içinde hayırlı kazançlar elde edeceğine ve rahat edip büyük mutluluklar kazanacağına, kişinin aile ve iş ortamında yeniden huzurun egemen olacağına, başarıya ve amaçlarına çok yaklaşacağına, sorun yaşasalar da her sıkıntının hane içinde kalacağına, başarılarının artacağına, kazancının çoğalacağına, işlerinin rast gideceğine, süzüleceğine, ağlayacağına yorulur.

Rüyada çene tutulması gördüyseniz:

  • Ya da çocuklarınızı veya yaratıcılık gerektiren işlerinizi ilgilendiren yenilikler söz konusu olabilir.

Rüyada çene ruhsal olarak kötü olunan bir dönemin biteceğine, makamının sarsılmayacağına delalettir.

Rüyada çene okşamak sevilen bir kişi ile girilecek bir işte büyük başarı kazanılacağına, atılacak adımlar sayesinde herkes tarafından tanınan bir kişi olunacağına, zararların telafi edileceğine, kısa vadede yüklü miktarda kazanç getirecek çalışmalara girileceğine işaret etmektedir.

Rüyada çene bağlanması büyük üzüntü verecek olayların yaşanacağına, ayrılığın sandığından da uzun olacağına inanılır.

Rüyada çene kilitlenmesi güzel günlerin yaşanacağına, hayır getirecek bir ortaklığa girileceğine, iş amaçlı çıkılacak bir seyahatten güzel haberlerle dönüleceğine ve zarar getirecek bir işten kazançlı bir şekilde çıkılacağına alamet etmektedir.

Rüyada çene gamzesi parasal olarak büyük sıkıntılar yaşanacağına, güneşli ve güzel günler yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada çene kırmak işlerinin çok zor bir durumda kalacağına, hanesinden bereketin ve kalbinden mutluluğun göçeceğine, aile işlerinin başına geçeceğine ve hem ev, hem de iş yaşantısını beraber götürmek zorunda kalacağına tabir olunur.

Rüyada çene sevmek keyiflerinin yerinde olacağına, verilen bazı kararların pek işe yaramayacağına yarayanların ise çok kazanç getirmeyeceğine delalet eder.

Rüyada üst çene görmek sorunlarının hızlı bir şekilde ortadan kalkacağına, ettiği zararları yakın zaman içinde ortadan kaldıracağına, kendisini zor zamanlar içinde bulsa bile maddi olarak çok rahata ereceğine, karşısına aksi, hileli, fesat kimselerin çıkacağına rivayet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.