Rüyada çiçek düşmesi

Rüyada çiçek düşmesi her gün yeni sorunların karşısına çıkacağına, böylece başarı, kazanç, saygınlık, şöhret elde edeceğine, yeni yollara girileceğine ve mutlu olunacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından çok kısa bir zaman içerisinde kurtulacağına, hayırlı işlere girileceğine, sıkıntılı geçen ve zarar edilen bir dönemin biteceğine ve bu sayede sorunların ortadan kalkıp yerini çok başarılı çalışmalara bırakacağına, kişinin bu nedenle ortaklıklarını dışardan seçeceğine, aileyle iş yapmayacağına, hastalıklarının biteceğine, borçlarının da kapanacağına, darlık ve yokluk çekmeyeceğine alamet eder.

Rüyada çiçek düşmesi gördüyseniz:

  • Her zaman yardımcı olmaya çalıştığınız kişilerden yardım talep etmenizi sizi biraz kötü hissettirebilir.

Rüyada çiçek ve çiçek tohumu görmek alacağı borçları vaktinde ödeyemediği için arkadaş çevresiyle de arasının bozulacağına, hayata ve işine dört elle sarılacağına ve bu mutlu halini diğer insanlara da geçireceğine alamet etmektedir.

Rüyada çiçek bahçesinden çiçek toplamak büyük kazançlar elde edeceğine ve kendisini çok iyi yerlere götürecek bazı çalışmalar yapacağına, işlerin yakın zaman içinde büyük başarılar getireceğine delalet eder.

Rüyada çiçek tarlasında çiçek toplamak büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına, kişinin madden ve manevi olarak mutlu ve hane halkıyla beraber huzurlu bir hayat süreceğine işaret etmektedir.

Rüyada çiçek mor büyük sorunlar ile karşılaşacağına, hayırlı ve güzel şeylerin kısa süreli olarak rafa kalkacağına ve başına gelen kötü bit durum yüzünden sevdiği kişilerin de zarar göreceğine, geçim derdinin biteceğine, şansının ve kısmetinin açılacağına rivayet eder.

Rüyada tek çiçek görmek sevdiği kişilerden alacağı yardım sayesinde kendisini zor zamanlardan kurtarıp ferahlığa çıkacağına, üzüntülerin ve tartışmaların uzun bir zaman süreceğine işaret eder.

Rüyada sahte çiçek iyi, güzel ve hayırlı günler geçireceğine, çocukluk arkadaşlarının birbirine kavuşacağına delalet eder.

Rüyada kuş ve çiçek görmek istediği her şeyi elde edebileceğine, maddi anlamda alım gücünün hiçbir zaman sarsılmayacağına, ayıplanacağına ve kendisini çok kötü hissedeceğine tabir olunur.

Rüyada çiçek demetlemek hikmetli, kudretli kişiler arasına gireceğine ve hidayete ermeyi başaracağına, hayal edilen eve kavuşulacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım eli uzatılacağına, şansın döneceğine delalet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments