Rüyada çiçek ısırması

Rüyada çiçek ısırması yaşama sevincini ve enerjisini kaybedeceğine, deyim yerindeyse kolu kanadı kalkmayacak kadar isteksiz ve halsiz durumlarda bulacağına, muradınıza ereceğinize, geleceği için faydalı adımlar atacağına, performansının, projelerinin ve çalışmalarının takdire layık görüleceğine, hikmet ve fazilet sahibi kimse konumuna geleceğine ve dünya nimetlerinden yana çok şanslı ve kısmetli olacağına, büyük hatalar yapacağına, sevdiğinizle hoşça vakit geçirmeye, başarılarının devamının geleceğine delalet eder.

Rüyada çiçek ısırması gördüyseniz:

  • Barış elçisi gibisiniz, tüm sorunlara çıkar yol bulma çabası içindesiniz.

Rüyada çiçek ve çiçek tohumu görmek akrabayla araya mesafe konulacağına, sevdiği kişilerden kötü sözler duyacağına rivayet etmektedir.

Rüyada çiçek bahçesinden çiçek toplamak bir süre daha sıkıntı çekeceğine, masa başı bir işe gireceğine yorulur.

Rüyada çiçek tarlasında çiçek toplamak maddi ve manevi olarak çok zor bir noktaya geleceğine, dirliğin bozulabileceğine alamet eder.

Rüyada çiçek mor yaşadığı sıkıntılardan v sorunlardan en kısa zamanda kurtulacağına, haksızlığa uğranacağına, yapılan bir hata yüzünden zor zamanlar geçirileceğine delalettir.

Rüyada çiçek yetiştirmek maddi olarak eksiye düşüleceğine, yöneticilerinin ya da müdürlerinin dikkatini çekmeyi başaracağına işaret eder.

Rüyada çiçek düşmesi parasal kaygılardan kurtulacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde sıkıntılarının ve sorunlarının çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine yorulmaktadır.

Rüyada çiçek sitillemek sorunlarını kısa bir zaman içinde hislerini kullanarak ortadan kaldıracağına, hayırlı bir işe iştirak edileceğine delalet eder.

Rüyada çiçek ektirmek rakip olarak görülen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, sıkıntılarını başarılı bir şekilde bertaraf edeceğine işarettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments