Rüyada çiğ pırasa görmek

Rüyada çiğ pırasa görmek dertlerinin artacağına, büyük miktarda ve helal kazanç elde edileceğine, işlerin gün geçtikçe daha iyi bir hal alacağına, dualarının ve hayallerinin allah katında karşılık bulacağına, elinin bollaşacağına, işlerinin açılacağına, keyfinin, sağlığının, huzurunun, ağız tadının, neşesinin ve keyfinin de yerine geleceğine, hayırlı gelişmelerin yaşanacağına, sorunlarının ve problemlerinin de son bulacağına, ağız tadının, keyfinin ve neşesinin artacağına, gıybet edeceğine ve bu durumu öğrenen rüya sahibinin çok büyük bir üzüntü yaşayacağına, çok büyük ve hayırlı işlerde çok büyük sevaplar kazanacağına inanılır.

Rüyada çiğ pırasa gördüyseniz:

  • Siz bir erkekseniz, bazı üzücü sözler sizi çekememelerinden kaynaklanabilir.

Rüyada pırasa istemek emrinde çok sayıda insan çalıştırılacağına, atılan adımlardan ötürü çok sorun yaşayacağına delalettir.

Rüyada pırasa dağıtmak neşesini ve huzurunu yitireceğine, eline geçen fırsatları hayırlı ve güzel bir şekilde değerlendirmesine rağmen bir türlü düzelmeyeceğine delalet eder.

Rüyada pırasa koparmak sıkılacağı bir haber almaya, bol kazanç elde edileceğine, kardeşlerle büyük bir işe girileceğine, hayırlı bir kısmetle tanışılacağına tabir olunur.

Rüyada pırasa yetiştirmek sıkıntılarının son bulacağına, geçiminin ve hayatının kolaylaşacağına, bu sayede hanesine güneş doğacağına, elinin bolluk ve bereket göreceğine, mutlu zamanlar geçireceğine, eskiden beri çok istenen şeylerin yakın bir zaman içinde hayata geçirileceğine ve bu sayede daha önce hiç olmadığı kadar mutlu olacağına rivayet eder.

Rüyada pırasa satmak geçim derdinin olmayacağına, kişinin kendisi için iyi dileklerle girdiği işlerin kendisine kar getirmesine sadece sayılı günlerin kalmış olacağına alamet etmektedir.

Rüyada pırasa ayıklamak kaderinin ve hayatının güzelleşeceğine, işinize ve hanenize bereket geleceğine rivayet eder.

Rüyada çiğ pırasa görmek dinç kalacağına, hane halkının çok büyük bir sevgi bağı ile birbirlerine bağlı olduklarına ve aralarına herhangi bir çıkar ilişkisinin giremeyeceğine işaret eder.

Rüyada pırasa böreği yemek büyük üzüntülerin ve sorunların rüyayı gören kişinin iş hayatına kötü bir şekilde etki edeceğine, huzursuzluklarla başa çıkmak zorunda kalınacağına alamet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.