Rüyada çikolatali kurabiye yemek

Rüyada çikolatali kurabiye yemek çektiği zorlukların biteceğine, moralinin ve keyfinin yerine geleceğine, geçim derdinin sona ereceğine ve kötü günlerinin de unutulacağına, geçimini zorluk ve zahmet çekmeden, kolay yollardan kazanacağına, hayırlı kazanç kapılarının ardına kadar açılacağına, kırgınlıkların biteceğine, miskinlikten kurtulup daha çok çalışmak için heves içinde olunacağına, düşkün kimselerin elinden tutarak allah katında sevabı bol bir mümin olarak kabul göreceğine, ona şifa olmayacağına, maddi olarak büyük getirisi olacağına, yaşanacak kötü olayların ardından kısa süreli bir hastalık yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada çikolatali kurabiye yemek gördüyseniz:

  • Olumsuz tesadüflere ya da gelişmelere olumlu yaklaşarak üstesinden gelebilirsiniz.

Rüyada çikolatali kurabiye yemek hayal kırıklığına düşeceğine, üzüleceğine, zor durumda kalacağına, ancak yakın bir zaman içinde iş hayatında ve aile hayatında çok güzel gelişmelerle karşılaşacağına ve ilerleyen dönemlerde çok daha iyi bir duruma geleceğine tabir olunur.

Rüyada damla çikolatalı kurabiye görmek kendi işini kurup başına geçeceğine, gerçeklikten uzaklaşacağına delalet eder.

Rüyada çikolatalı kurabiye görmek hiçbir önemli sorunun olmayacağına, illet hastalıklara tutulmayacağına, hayallerinin ve isteklerinin gerçekleşeceğine, heyecanlanmasına vesile olacak olaylar yaşayacağına delalettir.

Rüyada çikolatalı kurabiye yapmak evlatlarından ve çevresindeki kişilerden yana hayır bulacağına, hane içerisine nifak tohumları serpileceğine işaret etmektedir.

Rüyada çikolatalı kek yapmak bir sebeple bütün çalışmalarının boşa gideceğine, büyük çabalarla geldiği mevkiden gönderileceğine, sevdiği kişiler ile birlikte girdiği ve büyük kazanç elde etmeyi umduğu işten çok büyük zarara uğrayarak çıkacağına, kısa süre içinde işlerinde çok büyük bir ferahlık yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada çikolatalı kek almak çektiği eziyetle baş başa kalacağına, kime gideceğine, iş hayatında iflasın eşiğine gelineceğine yorulmaktadır.

Rüyada çikolatalı süt görmek bazı durumlarda da ağırdan alması nedeniyle önemli fırsatları kaçıracağına, kredi çekileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada çikolatalı puding kardeşlerden biri ile bir yolculuğa çıkılacağına, göstereceği sabır karşısında mutluluğu ve huzuru yakalayacağına alamet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments