Rüyada cinayet işlendiğini duymak

Rüyada cinayet işlendiğini duymak şartlar ne olursa olsun asla yolundan ve hedeflerinden vazgeçmeyeceğine, aile büyüklerinden birinin sağlığı ile ilgili olarak kötü haber bir haber alınacağına, eşini de kendisi istediği gibi yönlendireceğine, keyfin ve ağız tadının kaçacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının çok yakın bir zamanda sona ereceğine, çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, verilen bir sözlerin yaşanan bazı aksiliklerden ötürü bir türlü tutulamayacağına, kazancın eskisine oranla daha da artacağına, sağlık sorunlarının ortadan kalkacağına, işlerin düzene gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada cinayet işlendiğini duymak gördüyseniz:

  • İlerlemeden önce, istediğiniz tüm bilgiyi elde ettiğinizden emin olmalısınız.

Rüyada cinayet işlendiğini duymak eline geçen her fırsatı değerlendirerek toparlanmak istese de bir türlü başaramayacağına, kafasını tamamen rahatlattıktan sonra daha başka işlere gireceğine ve yüklü servete sahip olacağına işarettir.

Rüyada cinayet işlendiğini görmek sorunların kısa süre içinde çözüm bulacağına, iş hayatında yeni ve büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, uzun zamanda beri özlem duyulan ve biraraya gelme fırsatı bulunamayan bir kişi ile yakın zaman içinde kavuşulacağına delalet eder.

Rüyada cinayet işlendiğini öğrenmek içinde bulunduğu kötü durumdan ve sıkıntılardan kurtulması için kendisine çok büyük destek vereceğine, işlerinin kendisini çekemeyen kişiler tarafından baltalanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada cinayet işlendiğini bilmek arkanızdan işler çeviren kötü niyetli bir insanı mağlup etmeye, yaptığı işlerin durma noktasına geleceğine, attığı her adımda daha sıkıntılı bir duruma düşeceğine, eğer böyle bir durum yaşamak istemiyorsa çok dikkatli olması ve defalarca düşünerek adım atması gerektiğine aksi durumda sorunların katbekat artacağına delalettir.

Rüyada üstüne işlendiğini görmek kişiye iş alanında da her zaman destek vereceğine, meslek hayatındaki beklentilerinin karşılanacağına inanılır.

Rüyada hayır işlendiğini görmek bir sebeple uzunca bir süre sorunlu zamanlar geçirileceğine, iş hayatını bozmak isteyen kişilerle karşı karşıya kalınacağına, bir sebeple çok uzak bir yerden çok kötü bir haber alacağına tabir olunur.

Rüyada çinayet manevi anlamda çok yol katedileceğine, aşılmaz denilen engellerin aşılacağına tabir olunur.

Rüyada suç işlendiğini görmek başarısız olacağına bu durumun da kendisine mutsuzluk ve gözyaşı getireceğine, rahat bir nefes alınacağına rivayet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

One thought on “Rüyada cinayet işlendiğini duymak

  1. Merhaba ,erkek arkadaşım rüyasında,yakın arkadaşıyla beni cinayet işlerken duymuş .polısler arkadaşıyla beni kelepce takıp tutuklayıp hapse goturuyorlarmıs. Ne demek acaba anlamı rüyanın ? Teşekkürler

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.