Rüyada çirkin kıyafet

Rüyada çirkin kıyafet büyük kazanç elde edeceğine, mevcut işinden daha iyi koşullarda başka iş imkanları bulacağına, askıya alınmış olan çalışmaların ve projelerin nihayete erdirileceğine, iş hayatı içinde yaşadığı üzücü olaylardan kısa süre içinde kurtulacağına, kısmetinin açılacağına, borçlarının kapanacağına, sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine, halinin ve vaktinin de çok iyi olacağına, hayatı ile ilgili hem yeni planlar yapacağına, hiç ummadığı kadar kötü bir duruma düşeceğine alamet eder.

Rüyada çirkin kıyafet gördüyseniz:

  • Duygularınıza hakim olamayabilirsiniz.

Rüyada çirkin ses ailesi ve sevdiği kişiler ile refah içinde yaşayacağına, kısa süre içinde büyük atılımlar gerçekleştireceğine, çevresindeki kişilerin, komşularının, yaşadığı muhitin yenileneceğine yorulur.

Rüyada çirkin ve hanesinde eşi ile sürekli tartışacağına ve güzel bir görmeyeceğine, yaşanacak tatsızlıklar yüzünden zor zamanlar geçirileceğine yorulmaktadır.

Rüyada çirkin gelin yapılan işlerin büyük zararlara uğranacağına, sıkıntı dolu günler yaşanacağına, mal ve mülkte azalma yaşanacağına ve iş hayatında çok kötü bir noktaya gelineceğine, moral ve motivasyon açısından çok iyi bir hale gelineceğine delalet etmektedir.

Rüyada çirkin kıyafet tarımla uğraşanların bereketli bir dönem geçireceklerine ve kazançta artış olacağına, refah düzeyinin gittikçe düşeceğine, maddi olanakların kötüleşeceğine, uzun zamandan beri sürdürülen hayallerin kaybedileceğine, bağışıklığın zayıflamasından ötürü sağlık sorunları yaşanacağına delalettir.

Rüyada çirkin diş görmek kurulu düzeninin olacağına, özel hayatının da yolunda gideceğine, büyük başarılar kazanacağına, insanlar arasında çok büyük saygı göreceğine rivayet eder.

Rüyada çirkin at görmek uzun zamandan beri ağır aksak giden bir işin yakında hızlanacağına, iş arkadaşları arasında tartışma yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada çirkin cin görmek iş hayatının bir daha düzelmemek üzere bozulacağına, borçlarından kurtulacağına delalet eder.

Rüyada çirkin kaynana sorun üzerine sorun yaşanacağına, iş ile ilgili çok hayırlı fırsatların gerektiği gibi değerlendirilemeyeceğine, hayatını stresten uzakta geçireceğine tabir olunur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments