Rüyada çok sayıda ev görmek

Rüyada çok sayıda ev görmek yapılan işlerde elde edilen kazançlar ile başka insanlara da yardım edileceğine, kavgalı durumların nihayete ereceğine ve düşmanlarla sulh ortamı yaratılacağına, rüyayı gören kişinin bu kişiler ile yaptığı işlerde birçok sıkıntının ve sorunun ortaya çıkacağına, şansın ve istikbalin açık olduğuna, güzel ameller işleyeceğine, şansının yaver gideceğine, işlerinin açılacağına, ekmeğe ve kazanca ulaşacağına, geçim sıkıntısına düşmeyeceğine, illet bir hastalık ya da altından kalkılmayacak bir sorun yaşamayacağına yorulmaktadır.

Rüyada çok sayıda ev gördüyseniz:

  • Farklı kültürlerden kişilerle bağlantı kurabilir ya da size ilham veren kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

Rüyada çok sayıda arı görmek tartışma yaşadığı kişilerle arasını düzelteceğine, sıkıntı getiren bir durumu düzelteceğine, işleriyle ilgili çok başarılı kararlar vereceğine, cebine giren paranın miktarının günden güne artacağına, emeklerinin bir anda değersizleşeceğine, başarılarının hiçe sayılacağına inanılır.

Rüyada çok sayıda elma güzel ve tatmin edici bir ilişkiye başlayacağına, kısa süre içinde yarar getirecek bir karar verileceğine alamet eder.

Rüyada çok sayıda ölü görmek yaşadığı bir hayal kırıklığını telafi edeceğine, etkilendiği kişiyi etkilemeyi başarıp, onun gönlünü çalarak, o kişiyle güzel günler geçireceğine ve mutluluğun kapılarını aralamayı başaracağına yorulmaktadır.

Rüyada çok sayıda ay görmek allah’ın kendisine istediği kadar evlat nasip edeceğine, bu evlatların kendisi için çok hayırlı çocuklar olacağına, büyük bir kalpkırıklığı yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada çok sayıda ev görmek ağız tadına ve keyfe kavuşacağına, borçların bir türlü ödenemeyeceğine tabir olunur.

Rüyada çok sayıda karga görmek sıkıntılarını ve sorunlarını da atlatması için çok etkili olacağına, hayatın kişinin yüzüne güleceğine, kendisine istediklerini nasip edeceğine, rızkının artacağına delalet etmektedir.

Rüyada çok sayıda koyun kesmek ünlü biri olarak herkesin saygısını kazanacak olan kişinin yaşamı boyunca ismini duyuracak işler yapacağına, kişinin eninde sonunda istediği hayata kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada çok sayıda cam bardak görmek ticaretin büyüyeceğine, rüya sahibinin geçim derdinin biteceğine, borçlarının da kapanacağına, sıkıntı verici olayları ortadan kaldıracağına, kötü kişiler ile irtibat kuran akrabaları ile arasındaki bağı kopartacağına ve güzel günler göreceğine tabir olunur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments