Rüyada çorap yıkamak

Rüyada çorap yıkamak bolluk ve bereket içinde bir hayat yaşanacağına, maddi ve manevi olarak rahat edileceğine, kendini yiyip bitireceğine, elinin bollaşacağına, işlerinin açılacağına, hayatının daha kolay hale geleceğine, çok daha güçlü biri haline geleceğine, attığı hayırlı adımların kendisini mutluluğa ve zafere taşıyacağına, problemleri teker teker çözeceğine, parasal olarak büyük bir kazanç elde edileceğine rivayet eder.

Rüyada çorap yıkamak gördüyseniz:

  • Kafalar dağınık olabilir.

Rüyada çorap üzerine çorap giymek kısa zamanda işlerinin çok rahat edeceği şekilde ilerleyeceği ve güzel günler yaşanacağı bir döneme gireceğine, aile bireyleri arasında çok büyük tartışmaların hatta kavgaların çıkacağına delalet eder.

Rüyada çorap üstüne çorap giymek başkaları hakkında gıybet yapmak suretiyle günaha düşeceğine, aile üzerindeki kara bulutların dağılacağına delalet eder.

Rüyada tek çorap yüksek mevkilere getirileceğine, işlerin gün geçtikçe daha iyi bir hale geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada çorap giyme sakinliğin, dirliğin ve bütünlüğün kalmayacağına, çıkılan uzun bir yolculuğun ardından bazı projeler gerçekleştirileceğine alamet eder.

Rüyada çorap eşlemek dert edilen bazı konularda büyük aşama kaydedileceğine, geçim derdi çekmeyeceğine delalettir.

Rüyada file çorap orada yeni kişilerle tanışıp dost olacağına, bir aile büyüğü ile ilgili üzücü bir haber alınacağına yorulmaktadır.

Rüyada tek çorap giymek çok büyük atılımlar gerçekleştireceğine, yapacağı işlerde çok büyük bilgi ve deneyim sahibi olarak çok rahat bir şekilde birçok projenin altından kalkacağına, beden ve ruh sağlığının yerinde olacağına, zinde kalacağına, ağız tadını, neşesini, mutluluğunu kaybetmeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada pembe çorap sevdiği kişilerden kötü sözler duyacağına, herhangi bir sorunla karşılaşmadan çok iyi işler yapacağına rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments