Rüyada demirden tutmak

Rüyada demirden tutmak maddi zarara uğrayacağına, geçim sıkıntısı çekeceğine, kötü düşüncelerinin ve sıkıntılarının da dağılacağına, ulvi kimse haline geleceğine, maddi rahatlık yaşayan kişinin ailesiyle beraber kalkınacağına, çok büyük kazanç getirecek işlere girileceğine, sıkıntılarından kurtulup yolunu çizeceğine, uzun zamandan beri kötü olan ruh halinin düzeleceğine, öz güveninin yerine geleceğine, işle ilgili olarak zaman zaman sıkıntı çekse de bunları yakında atlatacağına, hanesine bolluk ve bereketin geleceğine işarettir.

Rüyada demirden tutmak gördüyseniz:

  • Duygusal konuşmalar söz konusu olabilir.

Rüyada demirden el görmek rızkın genişlemesine, temize çıkacağına yorulur.

Rüyada demirden kaymak iyileşeceğine, dertlerinin dermanına, problemlerinin de çözümüne kavuşacağına, yaşanan üzüntülü günlerin biteceğine alamet etmektedir.

Rüyada demirden tutmak evine huzur ve bereketin geleceğine, hayallerinin kısa süre içinde gerçekleşeceğine, dualarının kabul olacağına, hastalıklarının iyileşeceğine, üzüntüden ışığı sönmüş olan gözlerinin yeniden parlayacağına rivayet eder.

Rüyada demirden yüzük görmek kendisini güçten ve takatten düşmüş gibi hissedeceğine, korkularından, kötü duygularından arınacağına rivayet etmektedir.

Rüyada demirden halka görmek çevresindekileri kıracak hatta kaybedecek kadar büyük laflar edeceğine, yaşanan güzel olaylar sayesinde sevince boğulacağına yorulur.

Rüyada demirden anahtar görmek daha tutarlı kazançlar elde edileceğine, el attığı her işten zararla çıkacağına alamet eder.

Rüyada demirden ayakkabı görmek şansının ve kısmetlerinin açılacağına, çok hayırlı kişiler ile çeşitli ortaklıklar kurup çok zengin olunacağına rivayet eder.

Rüyada demirden tutunmak geçim sıkıntısına düşeceğine, illet hastalıklara yakalanıp kurtulamayacağına, hayırlı gelişmeler ve büyük mutluluklar yaşanacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments