Rüyada deniz görmek girmemek

Rüyada deniz görmek girmemek kısa bir süre öncesine kadar hayal ettiği ne varsa hepsini yaşayacağına, nasibin de kısmetlerin de artacağına, elinin şimdiye kadar hiç görmediği kadar para göreceğine, zor geçen bir iş döneminin kolay bir şekilde atlatılacağına, kendisine çok faydası dokunacak bilgilere ulaşacağına, afiyete ereceğine, buna rağmen içinde barındırdığı pişmanlık yüzünden kendisini hiç affetmeyeceğine, çok sevdiği kişilerden uzak duracağına, gözyaşlarının dineceğine, yüzünün güleceğine, umutlarının tazeleneceğine, ruhunun şifa bulacağına inanılır.

Rüyada deniz görmek girmemek gördüyseniz:

  • O zaman yaşadığınız olaylar size mutluluk verebilir.

Rüyada deniz olmayan bi yerde deniz görmek kendisini hiç olmadığı kadar sıkışmış hissedeceğine, kişinin çalıştığı yerde hakkında çıkarılan laf, söz nedeniyle üzüntü yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada deniz ve deniz canlıları görmek çok büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine ve sorunlarından ve sıkıntılarından kısa bir zaman içinde herhangi bir sorun yaşamadan kurtulacağına, çevresinde kendisine yardım etmek için pek çok insanın bulunacağına, bu sayede işlerinde başarı elde etmenin garantileşeceğine rivayet eder.

Rüyada deniz olmayan şehirde deniz görmek bolluk ve bereket içinde bir yaşam sürüleceğine, sürekli nutuk atarak ortalığı karıştıran kardeşleri ya da dostları birbirine düşüren bir kişi ile sosyal hayattaki tüm bağların koparılacağına delalet eder.

Rüyada deniz ve deniz kabuğu görmek işlerinin günden güne bozulacağına, sevdiği kişiler ile arasının açılacağına, girdiği işlerin çok kısa süre içinde zarara uğrayacağına, kendisini kötüleyen ve çekemeyen insanlar yüzünden büyük bir sıkıntı çekeceğine, enerjik ve hafiflemiş hissedeceğine işaret etmektedir.

Rüyada deniz kenarında deniz kabuğu toplamak herkesi hayran bırakacak bazı atılımlar yapacağına, onu kendinden uzaklaştırmayı başaracağına delalet etmektedir.

Rüyada deniz ve deniz kumu görmek anne ile ilişkilerin eski haline döneceğine, güzel zamanlar geçireceğine, yeni kişilerle tanışacağına işaret etmektedir.

Rüyada sel deniz görmek işlerinin bozulacağına, kazancının eksileceğine, müşterilerinin çoğalacağına ve buna bağlı olarak kazancının da yükseleceğine yorulmaktadır.

Rüyada çok sık deniz görmek verilen emeklerin karşılığının alınacağına, işinin gücünün rast gitmesi sayesinde kazancının çoğalacağına delalet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments