Rüyada devlet büyüklerinden birinin öldüğünü görmek

Rüyada devlet büyüklerinden birinin öldüğünü görmek girdiği işlerde hayal kırıklığı yaşamayacağına, sakin giden yaşamının sarsılacağına, umutsuzluğa ve karamsarlığa düşmeyeceğine, yapılan çalışmalar sayesinde çok daha düzgün bir insan olunabileceğine ve bu sayede rahatlıkla hayırlı şeyler yapılacağına, azmi ve hırsı sayesinde istediği kariyere sahip olacağına, zahmetinin çoğalacağına, heyecanlı ve hızlı günler geçireceğine, moral bulacağına, hayata sıkı sıkı sarılacak olan rüya sahibinin pozitif psikolojisi sayesinde hayatına çeki düzen vereceğine inanılır.

Rüyada devlet büyüklerinden birinin öldüğünü gördüyseniz:

  • Bazı dostlarına elindeki imkanları göstermek için hoş sürprizler yapabilirsin.

Rüyada devlet büyüklerinden birinin öldüğünü görmek aksilikler yüzünden kısa sürede büyük kazanç getirecek bir işin elden kaçacağına, şansının yeni işler konusunda ileri gideceğine, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağına alamet etmektedir.

Rüyada devlet büyüklerinden hediye almak maddi yükümlülüklerinden kurtulmaya başlayacağına, uğradığı haksızlığın özürle düzeltileceğine alamet eder.

Rüyada devlet büyüklerinden para almak girdiği işleri çok iyi yerlere getireceğine, iş hayatındaki ve aile hayatındaki huzuru kaybedeceğine yorulur.

Rüyada aile büyüklerinden birinin öldüğünü görmek kişinin kalbini sızlatan sorunlardan uzaklaşacağına, bir sebeple doğru yoldan sapacağına yorulmaktadır.

Rüyada devlet büyüklerinden birini görmek daha sık bir araya geleceğine, birlikte kâh ağlayacağına, mal ve mülk konusunda çok hayırlı durumlar ile karşılaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada birinin devlet memuru olduğunu görmek çok hayırlı işlere gireceğine bu sayede büyük miktarda para kazanacağına, kazançlı çalışmalar yapılacağına, projelerin ve çalışmaların çok ses getireceğine işarettir.

Rüyada birinin devlet adamı olduğunu görmek çok büyük bir dedikoduya malzeme olacağına, fena insanlar ile bazı sorunlar yaşanacağına yorulur.

Rüyada bir devlet başkanının öldüğünü görmek çok zor bir yoldan geçeceğine, çok büyük sorunları parça parça kolayca halledeceğine, maddi ve manevi olarak uğradığı zararı yavaş yavaş telafi edeceğine ve geçirdiği çok zor dönemlerden ötürü biraz da olsa yıpranmış olacağına, kardeşlerin birlikte zor bir işin altından kalkacağına, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, iş konusunda destek istenen bir kişiye kendi işi konusunda yardım edileceğine rivayet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments