Rüyada dişkı görmek

Rüyada dişkı görmek ancak bu kararın ardından bazı sorunlar yaşanacağına, istediği işi yapmak için karşısına hayırlı kapılar açılacağına, korkularından, huzursuzluğundan, kafa karışıklığından ve olumsuz düşüncelerinden sıyrılacağına, kendisini ailesine vereceğine, zor bir döneme gireceğine, sorunlardan bir türlü kendini kurtaramayacağına, kendisine nankörlük ve hainlik edecek bir kimseden kurtulacağına, hayattan elini eteğini çekeceğine ve mutsuz olacağına, bir sebeple kendisine sıkıntı veren durumlardan kurtulması ve rahat hareket edebilmesi için bazı atılımlarda bulunacağına, yapılan tartışmaların olumlu sonuç vereceğine, zahmet verici bir işin kısa zamanda düzeltileceğine, karanlıkların aydınlanacağına işaret etmektedir.

Rüyada dişkı gördüyseniz:

  • Rekabet ortamları ya da mücadele gerektiren konular yeni bir yöne ilerlemenize neden olabilir.

Rüyada dişki temizlemek sorunların aile büyüklerinin yardımıyla çözüme kavuşacağına, iş hayatının düzeleceğine işarettir.

Rüyada dışkı tükürmek maddi açıdan dibe vurulacağına, kişinin artık rahat bir nefes alacak kadar iyi bir duruma geleceğine rivayet eder.

Rüyada dişkı görmek borçların ödenememesi yüzünden alacaklıların kapıya dayanacağına, elinde bulunan çalışmaların sıkıntılı bir duruma geleceğine, büyük zarar edeceği bir döneme gireceğine, sevdiği kişiler ile arasının açılacağına işarettir.

Rüyada dışkı diyanet endişe duyulan bir konuda çok iyi bir duruma geçileceğine, rahatlığa erileceğine ve sorunların kısa zaman içinde çözüm bulacağına rivayet eder.

Rüyada dışkı satmak kalp kırmaya, kimseden yardım almadan veya kimseye el açmadan hayatın tamamlanacağına inanılır.

Rüyada dışkı yıkamak yardım isteyen bir kişiye elden geldiği kadar yardım edileceğine ve güzel haberler alınacağına, kısmetin artacağına ve şansın döneceğine delalet eder.

Rüyada dışkı kokusu ana baba duasının alınması sayesinde çok hayırlı bir aile hayatına sahip olunacağına, bir bebek sahibi olunacağına işaret eder.

Rüyada dışkı lekesi görmek hayatının başarılar ve galibiyetler ile geçeceğine, yardım edebileceği kurumlar ile irtibata geçeceğine elinden gereken her şey ile yardım edeceğine delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments