Rüyada dolu yağışı görmek

Rüyada dolu yağışı görmek bulunacak bir kaynak sayesinde bu projenin vakit kaybedilmeden hayata geçirileceğine ve zenginliğe sahip olunacağına, manevi olarak da çöküntü içine düşeceğine, kendi hayatıyla ilgili kararları tek başına alamayacağına, ailesinin kararları ile yaşamak zorunda kalacağına ve bu durumun kendisine büyük bir mutsuzluk getireceğine, kısmetli bir kişi olunacağına, eğlenceli günler geçirileceğine, kişinin yasa düşeceğine, gözyaşına boğulacağına, rızkının çeşitleneceğine, elinin bollaşacağına, eline geçen paranın sıkıntılarını gidermeyeceğine, çok uzun zamandan beri yaptığı işte çeşitli sorunlar yaşayacağına, akıllıca adımlar atılması sayesinde çok kötü giden çalışmaların düzene gireceğine alamet eder.

Rüyada dolu yağışı gördüyseniz:

  • Çok sayıda alternatifiniz var.

Rüyada dolu yağışı görmek çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın bir zaman içerisinde kurtulacağına, işlerinin açılacağına ve yüzünün de güleceğine yorulmaktadır.

Rüyada şiddetli dolu yağışı görmek kişinin bu nedenle kendini çok mutsuz ve üzgün hissedeceğine, kariyerinde atılım yapacağına bu sayede hedeflerine ulaşacağına ve hayallerini gerçekleştireceğine işaret eder.

Rüyada dolu yağışı uzun zamandan beri tekrar eden zararların düzeltileceğine, kötü duygu ve düşüncelere kapılmayacağına yorulmaktadır.

Rüyada kar yağışı görme atılan adımların çok iyi bir gelecek sağlayacağına, huzurlu ve işlerin açılacağı bir döneme girileceğine, manevi yönden çok büyük ferahlık yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada sulu kar yağışı çalışmada çıkan bir sorun yüzünden baş ağrısına sebep olacak bir kişiden öneri alınacağına ve deyim yerindeyse bu kişinin gevezeliklerinin ve boş boğazlıklarının çekileceğine, her türlü yakarışının karşılık bulacağına rivayet eder.

Rüyada kar yağışı görmek ne anlama gelir nefsini terbiye etmeyi bileceğine, ancak çok kötü bir duruma düşeceğine delalet eder.

Rüyada ani kar yağışı zarar edilen işlerin düzeleceğine, sıkıntılı geçen günlerin geride kalacağına, borçlarını rahatlıkla ödemeyi başaracağına işaret etmektedir.

Rüyada dolu dolu akan nehir görmek sorunlarından ötürü kendisine gelemeyeceğine, hayatının tamamen altüst olacağına, kendisini işine vereceğine delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments