Rüyada düğün alayına katılmak

Rüyada düğün alayına katılmak başarıya giden yollar üzerindeki engellerin kalkacağına, böylece olabildiğince aşama kaydedeceğine, ecel terleri dökeceğine ve çok mutsuz olacağına, alınan onca önleme ve verilen onca çabaya rağmen çok zor durumlara düşüleceğine, aile hayatında kırgınlık yaşanacağına, çok mutlu olacağına, sıkıntılarını ortadan kaldıracağına, eline geçen imkânlar sayesinde çok istediği şeylere yakın zaman içinde kavuşacağına ve uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, işlerin aksayacağına, kötü bir kişi yüzünden zarara uğranacağına, tartışmalı bir durumla karşı karşıya kalınacağına, yakın bir arkadaştan ihanet görüleceğine, yapılan hataların kısa süre içinde telafi edileceğine, kırgınların barışacağına, maaşta azalmaya veya işten çıkarılmaya yorumlandığı gibi, para konularında talihsizliklerin peş peşe geleceğine, aydınlık günlerin karanlığa dönüşeceğine yorulur.

Rüyada düğün alayına katılmak gördüyseniz:

  • Yardımcı olmaktan çekinmeyin.

Rüyada düğün alayına katılmak deneyim kazanacağına ve yaşama karşı daha güçlü, sabırlı ve hırslı biri haline geleceğine, iş hayatının güzel gidişatının aile hayatına da yansıyacağına tabir olunur.

Rüyada cenaze alayına katılmak eline çok güzel fırsatların geçeceğine, yapılan bir iş başvurusunun kabul edilmeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada ani düğün problemlerin sorunsuz şekilde çözüleceğine, maddi ve manevi olarak rahat geçirilen bir dönemin biteceğine ve birçok konuda çok sancılı bir dönemin başlayacağına işaret eder.

Rüyada düğün kalabalığı üzerine düşüldükçe daha da nazlanacağına, insanların çok zor bir iş olduğu için girmek istemeyeceği bazı çalışmalara gönüllü olarak gireceğine, bu çalışmaların hayırlı bir şekilde sonlandırılması ile insanların imrendiği ve kıskandığı bir kişi olacağına inanılır.

Rüyada bir düğün evi görmek içine düşeceği bazı sorunlardan ötürü bulunduğu mevkiden uzaklaştırılacağına, yaptığı işler sayesinde kazanç elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada düğün arifesi hayırlı, bereketli ve rahat bir hayat yaşanacağına, yalandan uzak durup, ruhsal korkularından da arınacağına delalet etmektedir.

Rüyada yağmurlu düğün kısa süre içinde bitebilecek bir işin daha uzun bir süreye çıkacağına, işlerinin çok zor zamanlara gireceğine, yüzüğü kaybetmesi ise dul kalacağına inanılır.

Rüyada düğün planlamak iyiliklerden yüz çevirmeye, kısa vadede olmasa bile uzun vadede büyük maddi kazanç sağlayacağına delalet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments